Emlékláda - Rusztikus (fa, évforduló, keresztelő, pénzgyűjtő, fotózás, nászajándék, esküvő, tároló, ballagás, emlék)

==> 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES. ==> 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig ...

Emlékláda - Rusztikus (fa, évforduló, keresztelő, pénzgyűjtő, fotózás, nászajándék, esküvő, tároló, ballagás, emlék)

Emlékláda - Rusztikus (fa, évforduló, keresztelő, pénzgyűjtő, fotózás, nászajándék, esküvő, tároló, ballagás, emlék) leírása

==> 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES.

==> 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig A J Á N D É K KALLIGRAFIKUS KÉPTARTÓ TÁBLA és INGYENES SZÁLLÍTÁS (lsd. utolsó kép).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Visszafogott stílus, természetes harmónia, fába zárt szeretet...

° HA esküvőre mész, és már meguntad a tömegtermékeket, de mégis valami különleges nászajándékot keresel...
° HA szeretnél nem csak dekoratív, de hasznos és praktikus meglepetéssel is kedveskedni az ifjú párnak...
° HA aggódsz, hogy olyan ajándékot kapnak Tőled, ami már van Nekik...
° HA névre szóló, személyre szabott, örök darabokat keresel, akkor NÁSZAJÁNDÉKNAK tökéletes választás az egyedi kézzel festett ládáim!

*** Ha pedig a Nagy Napra készültök, ebbe az Emlék Ládába GYŰJTHETITEK a JÓKÍVÁNSÁGOKAT, a PÉNZT vagy épp a SORSJEGYEKET. Az esküvő után pedig az újdonsült házaspár hálószobájában szép emlékeket idéző bájos tároló ládikó lehet megpakolva fotókkal, kincsekkel, szeretettel.

*** KERESZTSZÜLŐ leszel? Vagy a Gyermekednek szeretnéd a fontos pillanatok emlékét méltón megőrizni, hogy majd egy szép napon, akár a ballagásán vagy az esküvőjén átadd Neki?

Annyi, de annyi MINDEN ELFÉR ebben az emlékládában! Ruhácskák, kis cipők, fotók akár képkeretben vagy fotóalbumban is, gyertyák, emléklapok, szárított virágok, karszalag, első hajtincsek, tejfogak, babanapló, első plüss állatkája, rajzai... :)

*** Bizony, még JÁTÉKTÁROLÓKÉNT is használhatod a gyerekkuckóban!

*** Vagy ne add ajándékba, HASZNÁLD TE, tedd stílusossá és rendezetté vele az otthonodat! TÁROLÓ LÁDAKÉNT rengeteg mindent el tud nyelni gyorsan és egyszerűen, miközben mégis különleges kiegészítője otthonod harmóniájának.

~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~ ~~~~~

A tömör fenyőből készült emlékládákat egy hazai asztalos Apukától szerzem be, melyeket az én kérésemre készít, így nem csak más kézművesnél, de még BOLTBAN SEM TALÁLSZ ILYENEKET! Sőt, a megvásárlásával két magyar családot is támogatsz!

A faládát akrilfestékkel, fapáccal és más egyéb eszközökkel tettem harmonikus hangulatúvá. A láda TÖMÖR FENYŐBŐL készült, ezáltal masszív, időtálló darab és a viaszolás sem sárgul be rajta.

Ha megtetszett a forma, de más színharmóniában, mintával vagy épp csak festve, minta nélkül szeretnéd, írj nyugodtan üzenetet és egyeztetünk! ;)

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Hogy még személyesebb és egyedibb legyen a ládád, kérheted EGYEDI BELSŐ FELIRATTAL is plusz költségek nélkül és az elkészítési idő sem tolódik el miatta. Más idézetet is tudsz az elejére kérni!

!!! A Rusztikus ládát ÍVELT TETEJŰ változatban tudom elkészíteni !!!
https://www.meska.hu/t1946925-emleklada-tejcsokis-mandala-evfordulo-keresztelo-penzgyujto-fotozas-naszajandek-eskuvo-kincses-ballagas-emlek

M É R E T E I:

hossza x mélysége x magassága
35 cm x 25 cm x 21-23 cm

alsó rész belső, hasznos méretei:
33 cm x 23 cm x 16,5 cm

Szív alakú lakattal készítettem el, mely KULCCSAL ZÁRHATÓ, így biztos rejtve maradnak a titkaid, féltett kincseid is ;)

Masszív, 8 mm-es fonott pamut kötél kitámasztás fogja vissza a tető hátrabillenését.

A láda 2 cm-es fa lábakon áll.

Ember és környezetbarát méhviasszal kezeltem az Emlék Láda felületét kívül és belül is, így nedves ruhával - áztatás és dörzsölés nélkül - tisztítható. Száraz helyen tárod és óvd a sugárzó hőtől! Apró alkatrészeket tartalmaz. A festett láda a műhelyemben készült, mely állatszőr és dohányfüst mentes kis kuckó :)

Az ár a ládára vonatkozik. A fotón szereplő többi tárgy csak dekoráció.

*Az összeg szállítási díj nélkül értendő, kizárólag a termékek összértékére vonatkozik. Ebben az esetben a Barionos (bankkártyás) fizetésnél visszajuttatom a szállítási díjat (mivel azt a rendszer automatikusan belekalkulálja).

Emlékláda - Rusztikus (fa, évforduló, keresztelő, pénzgyűjtő, fotózás, nászajándék, esküvő, tároló, ballagás, emlék) jellemzői

kézműves termék, készítette: szinharmonia

színek

ajándék nekik

termékkód
3343255

feltöltve
2019. február 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Emlékláda - Rusztikus (fa, évforduló, keresztelő, pénzgyűjtő, fotózás, nászajándék, esküvő, tároló, ballagás, emlék) szállítása

Minden tárgy egyedi darab, ezért két teljesen egyformát nem tudok készíteni, de igyekszem a képeken szereplő termékekhez nagyon hasonlót alkotni.

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL:

Személyes átvételre BUDAPESTEN van lehetőség bármely metrómegállóban elsősorban du. munka utáni időszakban.
Én a 3-as metró Ecseri úti megállójánál lakom (X. kerület, Üllői köz), itt hétfőn és pénteken szinte bármikor át tudod venni a rendelésedet előre egyeztetett időpontban.

POSTAKÖLTSÉG:

==> 10.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén a SZÁLLÍTÁS INGYENES.

==> 15.000 Ft* összértéket meghaladó vásárlás esetén pedig A J Á N D É K KALLIGRAFIKUS KÉPTARTÓ TÁBLA és INGYENES SZÁLLÍTÁS.

(érv.: 2019. 02. 15-től visszavonásig)
*Az összeg szállítási díj nélkül értendő, kizárólag a termékek összértékére vonatkozik. Ebben az esetben a Barionos (bankkártyás) fizetésnél visszajuttatom a szállítási díjat (mivel azt a rendszer automatikusan belekalkulálja).

Csomagautomatába csak bizonyos méretű csomagok férnek, így ezt a szállítási módot nem tudom minden termékemnél garantálni!

Termékeimet csomagolás nélkül mértem le. A postaköltség csak tájékoztató jellegű, a küldés igényétől függően alakulhat.
TÖBB TERMÉK vásárlása esetén a postaköltség tájékoztató jellegű. Ha vásárlás előtt levélben érdeklődsz, kiszámolom a pontos díjat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
MPL futárszolg. Csomagautomatához 20 kg-ig előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Emlékláda - Rusztikus (fa, évforduló, keresztelő, pénzgyűjtő, fotózás, nászajándék, esküvő, tároló, ballagás, emlék) alkotója: szinharmonia

szinharmonia Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogatóm!

Cserháti Bianka vagyok, 27 éves és közel 12 éve készítek egyedi termékeket. Ezen idő alatt kipróbáltam már az üvegfestést, a gyertyaöntést, a pirográfiát, az üvegmatrica-technikát, a mozaikozást és a gravírozást. De szívszerelmem a decoupage-technika*. Az utóbbi időben találtam rá a vintage és a shabby stílus visszafogott, kecses és nőies világára. Nagyon romantikus alkat vagyok és ezek azok a stílusok, melyekben igazán meg tudom festeni azokat az érzéseket és hangulatokat, melyek bennem élnek. Nagyon szeretek fával dolgozni, de szívesen használom az üveget, kerámiát és a fémet is.

Termékeim színesek és vidámak, hogy mindenkiből a jókedvet csalják elő!

Örömmel, szeretettel és gondos odafigyeléssel készítem el egyedi alkotásaimat.

Remélem, egy-két termékem elnyeri szíved tetszését és vásárlóim között üdvözölhetlek!

Köszönöm, hogy elolvastál!

Mosollyal:
Cserháti Bianka (Szinharmonia)

*A decoupage (dekupázs vagy szalvéta-technika) egy olyan kreatív technika, melynek segítségével tetszőleges felületet díszíthetünk színes mintákkal, szalvétából, különféle papírokból kivágott motívumokkal stb.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: