Könnyű, nyári anyagból -flokkon- készítettem ezt az ujjatlan blúzt. Kiválóan alkalmas akár irodai viselethez, nadrághoz szoknyához egy...

kézműves termék, készítette: Erikaboltja
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: flokkon
technika: varrás

UJJATLAN NYÁRI-OFFICE BLÚZ

UJJATLAN NYÁRI-OFFICE BLÚZ leírása

Könnyű, nyári anyagból -flokkon- készítettem ezt az ujjatlan blúzt.
Kiválóan alkalmas akár irodai viselethez, nadrághoz szoknyához egyaránt.
Derekába fűzött megkötővel a kívánt méretre összhúzható.

Mérete: 38-as
A baba mérete 40-es

Nézzél szét nálam, és válasz a termékeim közül kedvedre, mert 10.000 Ft vásárlás felett a postaköltséget én állom postán maradó csomagként.

UJJATLAN NYÁRI-OFFICE BLÚZ jellemzői

kézműves termék, készítette: Erikaboltja
anyag

technika

színek

termékkód
3401734

feltöltve
2019. április 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

UJJATLAN NYÁRI-OFFICE BLÚZ szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 685 Ft

UJJATLAN NYÁRI-OFFICE BLÚZ alkotója: Erikaboltja

Erikaboltja
Kedves Látogató!

Szeretettel üdvözöllek boltomban!

Erika vagyok.
Varrónőnek illetve nőiruha-készítő (is)tanultam. A női ruhák mellett a táskakészítéssel is foglalkozom, illetve a meglévő ruhához készítek táskát. De nem áll messze tőlem a kötés és horgolás sem. És néha a munkáimban is odacsempészem a hímzés egy-egy fajtáját.
A boltom polcain saját tervezésű táskáimmal és kiegészítőjével találkozhatsz. Két egyforma táska sosincs nálam. Mindig ügyelek rá, hogy két egyformát ne készítsek.

Nézelődj kedvedre a táskáim között. Minden alkotásom szívvel-lélekkel és sok-sok szeretettel készül.:)

Nézzél szét nálam, és válasz a termékeim közül kedvedre, mert 10.000 Ft vásárlás felett a postaköltséget én állom, postán maradó csomagként.

Bízom benne, hogy a táskáimmal,vagy az ajándék ötleteimmel örömet tudok neked szerezni, vagy éppen annak a személynek, akinek ajándékba szeretnéd adni. Mert arra törekszem, hogy jó minőségű alapanyagokkal dolgozzak!

Saját elképzelésidet szeretnéd elkészíttetni, vagy valamelyik portékám megtetszett, és már az eladott termékeim között találod, és szeretnél egy hasonlót magadnak vagy szeretteidnek, akkor írj nyugodtan, biztosan megtudjuk beszélni.

Bármilyen kérdést, kérést, érdeklődést nagyon szívesen fogadok! A beérkező üzenetekre pár órán belül válaszolok.

Dohányfüst- és állatmentes lakásban készülnek a táskáim.

Kellemes szemezgetést!
Köszönöm, hogy benéztél hozzám!
Látogass el hozzám máskor is!

Erika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: