Óarany, napsárga és(sötétben fluoreszkáló) fehér színű ékszergyurmákból millefiori technikával készítettem ezt a 3 részes, figyelemfelk...

kézműves termék, készítette: andreart
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: ékszergyurma, viaszolt szál, szalagvég, delfin kapocs, fülbevaló akasztó
technika: gyurma, ékszerkészítés

Napsugaras nyár - szett

Napsugaras nyár - szett leírása

Óarany, napsárga és(sötétben fluoreszkáló) fehér színű ékszergyurmákból millefiori technikával készítettem ezt a 3 részes, figyelemfelkeltő, igazi nyári szettet.
Az egymással harmonizáló aranyos-sárgás medált és azt kiegészítő gyöngyöt színben harmonizáló, nyers színű viaszolt szálakra fűztem.
Hozzá stílusban illeszkedő karkötőt is készítettem. A fülbevaló díszítése szintén a szett színét és mintáját követi, s egy aprócska óarany gyönggyel kiegészülve réz színű fülbevaló akasztóra került.
A medál mérete 4,5 cm széles, s a gyönggyel együtt 5 cm magas. A karkötő gyöngyökkel díszített része szintén 5 cm. A fülbevaló 2,5 x 3 cm nagyságú.
A nyaklánc és a karkötő szalagvéggel és kapoccsal záródik, a hossza a vásárló kérésének megfelelő hosszúságú lesz. Rendeléskor ezt belső üzenetben meg kellene írni nekem.

Napsugaras nyár - szett jellemzői

kézműves termék, készítette: andreart

színek

termékkód
3379115

feltöltve
2019. március 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Napsugaras nyár - szett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Napsugaras nyár - szett alkotója: andreart

andreart

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: