Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Narancssárga csipkés rattan tároló kosár

Narancssárga csipkés rattan tároló kosár leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

23,5x17,5x10 cm ovális alakú tárolókosár. A kosár alja virágmintás dekupázsolt falap oldala zöldre festett és natúr peddignád fonat mely kosárfonás technikával készült! díszítése narancssárga csipke fodor. A falapot rétegelt lemezből én vágom ki majd lyukakat fúrok az aljára ezután készítem a fonatot melyet kézzel festett pedagógiáddal és készen vásárolt csipkével és fagyönggyel díszítek!

Narancssárga csipkés rattan tároló kosár jellemzői

kézműves termék, készítette: laszlomargit
rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

termékkód
3097481

feltöltve
2018. július 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Narancssárga csipkés rattan tároló kosár szállítása

A felsorolt szállítási módokon kívül e-mailben a rendelés leadása után egyeztetésre van lehetőség!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Narancssárga csipkés rattan tároló kosár alkotója: laszlomargit

Benczéné László Margitnak hívnak, 52 éves vagyok. Kereskedelmi,üzletvezetői végzettségem van, ebben a szakmában is dolgoztam míg egy betegség miatt rokkant nyugdíjba nem kényszerültem. ekkor kezdtem a kosárfonással foglalkozni,bár nem a hagyományos módon. Próbálok fejlődni,hogy egyre szebb és szebb dolgokat készítsek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: