Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fodrozódás - mentazöld-kék fülbevaló - RIVERSIDE kollekció

Fodrozódás - mentazöld-kék fülbevaló - RIVERSIDE kollekció leírása

késztermék, azonnal szállítható

A Riverside kollekciót Kemény Gabriella költővel közösen alkottuk meg, aki a kollekció minden egyes ékszeréhez, a folyópart misztikumát megidéző verset alkotott. A limitált darabszámban készült fülbevalókban és nyakláncokban megláthatjátok a folyópart különleges hangulatát és részesei lehettek egy csodás együttműködésnek.

"Valaki kavicsot hajít el a felszínen,
a téged borító szürke anyag
az ijedtségedtől felkavarodik. Néhány
pillanatig van árnyéka a szitakötőknek."
Kemény Gabriella

A fülbevaló mérete: 7 cm hosszú és 3,5 cm széles.

Alapanyaga: kézzel vágott-csiszolt-festett alumínium, antiallergén fülbevaló akasztó.

Vízálló, de fürdéshez ajánlott levenni.

Személyes átvétel Budapest belvárosában lehetséges.

Fodrozódás - mentazöld-kék fülbevaló - RIVERSIDE kollekció jellemzői

kézműves termék, készítette: csermakdesign
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3185867

feltöltve
2018. augusztus 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fodrozódás - mentazöld-kék fülbevaló - RIVERSIDE kollekció szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 190 Ft 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 190 Ft 600 Ft

Fodrozódás - mentazöld-kék fülbevaló - RIVERSIDE kollekció alkotója: csermakdesign

csermakdesign Csermák Dóra vagyok, 2010 óta készítek ékszereket.

Főként a természet inspirál, illetve utazásaimból nyerek ihletet. Végzettsége szerint humánökológus vagyok, ezért fontosnak tartom a környezetvédelem és a divat összehangolását. Ékszereim kaphatóak hazánkon kívül Svájcban, Németországban, Ausztriában, hamarosan pedig Norvégiában is. Számos divatbemutatón voltam közreműködő partner és több csoportos kiállításon is részt vettem. 2013-ban egy, a New York-i Jackson Avenue-n lévő kiállító teremben vetítették ki ékszereimet, 2014-ben pedig a szintén New York-i SHIN Gallery-ben került kiállításra néhány alkotásom, majd nem sokkal később pedig a Times Square egyik hirdetőtábláján mutatták be egyik fülbevalómat egy kreatív művészeket prezentáló show keretein belül.

Szerintem az ékszerek azon túl, hogy kiegészítő funkciót töltenek be, öltöztetnek is. Egy-egy darab színe, mérete és ruhával gyakorolt összehatása kifejezi viselője érzelmeit, hangulatát, valamint személyiségét.

Minden ékszerem 100%-ban kézzel készült, egyedi alkotás.

Vásárlási adatok:
Személyes átvétel Budapesten lehetséges (a Kálvin téren).
Postázás: az átutalás beérkezésétől számított három napon belül, biztonságos csomagolásban, elsőbbséggel adom fel a megrendelt darabot/darabokat!
Postai utánvét: aktuális postai díjszabásoknak megfelelően 900-1500 Ft.

A díjszabások csak Magyarországon érvényesek!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: