Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Prehnit csepp réz fülbevaló antikolt ásvány ékszer

Prehnit csepp réz fülbevaló antikolt ásvány ékszer leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

A zöld színű prehnit cseppre vörösréz drótot tekertem, a fülbevaló alapot is magam hajlítottam, kalapáltam. Az ékszert antikoltam, políroztam, hogy régies hatást érjek el.
Egyszerűsége és szépsége miatt a mindennapokra, de különleges alkalmakra is ajánlom.

Színei: zöld, réz, barna.
Az új fülbevalóban a prehnit cseppek mintázata más lehet, hiszen minden kő egyedi.

Hossza akasztóval együtt 3,2 cm.
Kis szilikon kupakokkal adom a biztonságos viselésért.

Prehnit a feltétel nélküli szeretet köve. Gyógyítja a gyógyítókat. Spirituális és földön kívüli lényekkel teremt összeköttetést, erősíti a belső látást. Az isteni energiák védelmező pajzsával borítja be az aurát.
Nyugtató hatású, így hat a hiperaktív gyerekekre is, gyógyítja a vesét, a húgyhólyagot, a vállakat, a mellkast, a tüdőt, a köszvényt és a vér betegségeket, stabilizálja a daganatos beteg állapotát. Segít a fogyásban.

A szív csakra köve.

Prehnit csepp réz fülbevaló antikolt ásvány ékszer jellemzői

kézműves termék, készítette: VeraNasfa
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

jellemző

színek

termékkód
3176911

feltöltve
2018. augusztus 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Prehnit csepp réz fülbevaló antikolt ásvány ékszer szállítása

Az ékszereket az ellenérték megérkezte után 4 munkanapon belül, biztonságosan csomagolva, buborékos borítékban, ajánlott és elsőbbségi levélként postázom.

Ha a levél átvételekor a csomagolás "gyanús", tépett, rongált, akkor azt ott a postás előtt kell felbontani és kár esetén rögtön jegyzőkönyvet felvetetni. A posta csak ez esetben fizet kártérítést, s ennek hiányában sajnos én sem tudok mit tenni. Szerencsére ilyen eddig még nálam nem történt, de más kézműves beszámolt ilyen esetről.

Ha méretre készítek ékszert, különösen egyedit, akkor a megrendelő felelőssége a jó méretet megadni. Rossz méretmegadás esetén megbeszélés kérdése, mi történjen az elkészített ékszerrel, de mindenképp a vevő állja a további postaköltségeket.

Ékszert visszafizetni csak akkor tudok, ha az épségben visszaérkezik hozzám. Kivéve ha az én hibámból esik a tulajdonosánál kár benne, akkor természetesen a költségeket én állom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft

Prehnit csepp réz fülbevaló antikolt ásvány ékszer alkotója: VeraNasfa

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: