KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu
KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu
KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu
KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu
KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu
KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu KOPOGTAT AZ  ŐSZ tarka-terméses kopogtató, ajtódísz RENDELHETŐ -  - Meska.hu
Egyedi kopogtatót készítettem tartós anyagok használatával. Az alap egyik felét juta szalaggal vontam be ezután teleragasztottam az alap alsó részét termésekkel, került rá mű tökök, szalag, ŐSZ felírat, szizál. Szép lakásdekoráció, mely díszítheti otthonod vagy ajándékba adhatod. Mérete: kb: 23cm
Összetevők

szalma alap, termések, ragasztó, szizál, szalag, felirat, juta szalag, mű körte, mű bogyók


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

virágkötés, mindenmás


Jellemző
tenger, kagyló, vízpart, egyedi, festett

Színek

barna, narancssárga, sárga


Termékkód

3823832

Házhoz 2kg-ig a postaköltség 2470Ft
2-5kg-ig a postaköltség 2750Ft
MPL csomagautomata 2kg-ig 1435Ft, 5kg-ig 1655Ft.
Postapont 2kg-ig 2210, 5kg-ig 2525Ft.
Utánvétes 2kg-ig 2700Ft


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Békés megye)
0 Ft 0 Ft
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
mpl csomagautomata
1 435 Ft 1 655 Ft
Postapont
2 210 Ft 2 525 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
2 470 Ft 2 750 Ft
Postai küldemény utánvéttel
2 700 Ft 2 700 Ft

A termék egy Meska felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Megrendelem

Készítette

Róla mondták

“Az ajtódísz élőben még szebb mint a képen, az eladó kedves, és nagyon gyorsan megérkezett hozzám a termék. Teljesen elégedett vagyok :)”

ilovetasi

Egyedi rendeléseket is vállal

A termék egy Meska felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Megrendelem

agiviragi további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek