Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

AKCIÓ Helló Földlakó! mintás pamutvászon hátizsák, gymbag

AKCIÓ Helló Földlakó! mintás pamutvászon hátizsák, gymbag leírása

Pamutvászon hátizsák narancs, lila és türkiz szinű mintával. Add babaváró ajándékként, vagy lepd meg magad ezzel a pille könnyű, mosható, vidám mintájú hátizsákkal, ami játszóterezéshez is szuper.

Mérete: 37*42 cm

40 °C-on, kifordítva mosható.

Személyes átvételre Budapesten a Blaha Lujza tér közelében van lehetőség előre utalás vagy bankkártyás fizetés esetén.

Ajánlott levélként max. 1 terméket tudunk postázni a postai szabályozás miatt, efelett csomagként küldhetőek a termékek.

A zsákok egytől egyig kézzel készülnek, magyarországi üzemekben, nagyrészt helyi alapanyagokból. Törekszünk a természetes anyagok használatára, a gyártás és az előállítás során a lassú, minőségi élet értékei mentén haladunk. A pamutvászon tulajdonságai miatt az első mosás következtében minimális zsugorodás előfordulhat.

AKCIÓ Helló Földlakó! mintás pamutvászon hátizsák, gymbag jellemzői

kézműves termék, készítette: thesortingbags
anyag

jellemző

termékkód
3082027

feltöltve
2018. augusztus 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

AKCIÓ Helló Földlakó! mintás pamutvászon hátizsák, gymbag szállítása

Szállítás:
Postai szállítás esetében biztonságosan becsomagolva, külön kérésre elsőbbséggel küldjük a megvásárolt termékeket.
FONTOS!!! Ajánlott levélként maximum 3 db terméket tudunk postázni. Ennél több már csomagként adható fel, ezért ebben az esetben gazdaságosabb, ha a csomagautomaták egyikét választod.
Hetente egyszer, szerdánként postázunk ill. szállítunk. Amennyiben sürgős lenne a csomag kézhezvétele, úgy kérlek előre szólj nekünk!
A vételárat kiegyenlítheted a meskán való bankkártyás fizetéssel vagy átutalással.

* Amennyiben személyes átvételt választottál arra Budapesten a Blaha Lujza tér közelében van lehetőség az alábbi időpontokban:
Csütörtök: 12.00 - 20.00 óra között
Péntek: 9.00 - 20.00 között

Az átvételről minden esetben értesítést küldünk a szállítást követően.

* Ha MPL automatás csomagküldést választottál, kérlek az alábbi adatokat küldd meg emailben:

Címzett neve:
Cím:
Csomagautomata:
E-mail:
Telefonszám:

Garancia: Amennyiben a megvásárolt termékkel problémád adódna, úgy kérlek, vedd fel velünk a kapcsolatot, és találunk megoldást a problémára.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 066 Ft 1 066 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 1 790 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft
FOXPOST 699 Ft 699 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

AKCIÓ Helló Földlakó! mintás pamutvászon hátizsák, gymbag alkotója: thesortingbags

thesortingbags 2016 elején megelégeltem, hogy rengeteg egyszer használatos műanyag zacsit használunk a zöldség, gyümölcs és pékáru vásárlásakor. Ekkor találtam ki, hogy varrok magunknak néhány vászonzsákot. A piacon nagyon megdicsértek a kofák, és egy barátnőm biztatására elkezdtem kidolgozni a The Sorting Bags alapjait.
A vászonzsákokat a piacon, boltban lehet használni a műanyagzacskók helyett, sőt az otthoni tárolást is kényelmesebbé teszi. Emellett a vászonzsákokban tárolhatsz fehérneműt, uzsonnát, tornacuccot, gyakorlatilag bármit.
Tavaly nyáron indult a márka, és én közben rengeteget tanultam a 'zero waste' életmódról, és bár évek óta igyekszem környezettudatosan élni, rájöttem, hogy még sok mindent tudnék tenni. Elkezdtem blogot vezetni arról, hogy milyen lépéseket teszünk a hulladékcsökkentés érdekében, ennek része a vega-vegán életmód is, hiszen ennek jóval kisebb az ökológiai lábnyoma.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban