Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zöldeskék - réz fülbevaló

Zöldeskék - réz fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vörösréz drótból, üveg- és kásagyöngyből készült fülbevaló.
Hossza akasztóval együtt 3,7 cm.
A kész fülbevalót antikoltam, políroztam.

Zöldeskék - réz fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: kricsar
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3191878

feltöltve
2018. augusztus 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöldeskék - réz fülbevaló szállítása

Az ékszereket karton dobozkában, bélelt borítékban, ajánlva adom fel, az utalás számlára érkezését követő munkanap. 10 000 Ft feletti vásárlás esetén a csomagolási és postaköltséget átvállalom.
Minden termékemre garanciát vállalok. Ha a megvásárolt ékszer élőben nem olyan, mint kép alapján gondoltad, 8 napon belül akár indoklás nélkül is visszaküldheted, és vagy cserélem, vagy visszautalom az árát.
Ha az ékszer használat közben sérül, akár jóval a vásárlást követően is, visszaküldés után javítom (ha be tudom hozzá szerezni a megfelelő ásványt, gyöngyöt). Amennyiben a sérülés az én hibámból következik be, ingyen javítom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft

Zöldeskék - réz fülbevaló alkotója: kricsar

kricsar Meska interjú az alkotóval »

Kricsár Annamária vagyok. 16 éves korom óta foglalkozom drótékszerek készítésével. Ékszereimhez legszívesebben vörösréz drótot használok, abból is kétfélét: zománchuzalt, és tiszta, bevonat nélküli vörösrezet. Előbbi lakkozott, nem patinásodik, a bőrt nem fogja be, a színe sem változik. A tiszta vörösréz viszont sötétedik, patinásodik idővel, szerintem úgy még szebb színe lesz. Dolgozok még sárgarézből, és ritkán, főleg rendelésre ezüstözött sárgarézből. A drótokat különböző gyöngyökkel egészítem ki: legtöbbször ásványokat, féldrágaköveket, és üveggyöngyöket használok.

Ha egyedi ötleted van, keress meg nyugodtan.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: