Könyv védő tok / Könyvtok / Valódi bőr könyvborító fonott könyvjelzővel / ajándék horror rajongóknak, könyvmolyoknak

Valódi bőrből készítettem a könyv védő tokot. A képet bőr festékkel festettem Csattal záródik, ezáltal állítható, különböző vastagságú...

kézműves termék, készítette: globerina
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, pamutvászon, fém csat, bőrfesték
technika: bőrművesség, festett tárgyak

Könyv védő tok / Könyvtok / Valódi bőr könyvborító fonott könyvjelzővel / ajándék horror rajongóknak, könyvmolyoknak

Könyv védő tok / Könyvtok / Valódi bőr könyvborító fonott könyvjelzővel / ajándék horror rajongóknak, könyvmolyoknak leírása

Valódi bőrből készítettem a könyv védő tokot. A képet bőr festékkel festettem

Csattal záródik, ezáltal állítható, különböző vastagságú és méretű könyvek védőborítójaként szolgál. Átlagos méretű keménytáblás könyvekhez javasolt.

Belül két bőr fül tartja a könyvet.
Tartozéka egy fonott bevarrt könyvjelző is, melynek végére saját kézzel nemezelt gyapjúgolyót varrtam.
A bélése pamutvászon,

Tökéletes választás utazó olvasóknak, hiszen védi a könyvedet, olvasás során nem csúszik ki a tokból a füleknek köszönhetően, nem kell külön könyvjelzőt használnod.

Méret:
magasság: 25,4 cm
szélesség: 52 cm (nyitott állapotban)

*** Ez a könyvborító olyan keményfedeles könyveknek készült, melyek max 4-500 oldalasak ***

Kérlek tartsd szem előtt:
* a legmagasabb könyv, amit bele tudsz tenni 24 cm
* állítható szélesség

-----------

ÁPOLÁS

Valódi bőr termék, épp ezért gondozást igényel. Minden ilyen termékemet méhviasszal kenem be, miután elkészült, mely védi, ápolja a bőrt. A festett részek miatt kizárólag ilyen típusú ápolókrémet javaslok, hiszen zsírozni nem lehet.
Kérném még figyelembe venni, hogy a méhviasz védi a bőrt, némileg vízhatlanná teszi, de nem vízállóvá.

----------

Könyv védő tok / Könyvtok / Valódi bőr könyvborító fonott könyvjelzővel / ajándék horror rajongóknak, könyvmolyoknak jellemzői

kézműves termék, készítette: globerina

színek

termékkód
3576237

feltöltve
2019. november 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Könyv védő tok / Könyvtok / Valódi bőr könyvborító fonott könyvjelzővel / ajándék horror rajongóknak, könyvmolyoknak szállítása

> Az átutalás beérkezése után 1-2 munkanapon belül postázom a megrendelt terméket MPL futárszolgálattal vagy postai úton, a csomag nyomon követhető.
> A csomag a feladástól számított 1-2 munkanapon belül átvehető a postán/csomagautomatában vagy kézbesítik. /Attól függően melyik postázási módot választottad./
> Buborékos borítékban postázok.
> Minden terméket díszcsomagolással küldöm, így ha ajándékba szánod, a csomagolással már nem kell bajlódnod.
> Külföldi postázás is megoldható, ha ilyen igényed lenne, kérlek megrendelés előtt vedd fel velem a kapcsolatot.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
MPL futárszolgálat előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
MPL Postán maradó előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft
MPL csomagautomata előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft
MPL PostaPont előre fizetéssel 1 190 Ft 1 190 Ft

Könyv védő tok / Könyvtok / Valódi bőr könyvborító fonott könyvjelzővel / ajándék horror rajongóknak, könyvmolyoknak alkotója: globerina

globerina

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: