Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Denevér Halloweenre (vagy másra) - Fekete tűzzománc nyaklánc

Denevér Halloweenre (vagy másra) - Fekete tűzzománc nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Csipke-szerűen finom, filigrán kidolgozású denevér medál, fekete tűzzománccal, garantáltan a Halloween party sztárja!

A denevér motívum hossza: kb. 50 mm
Teljes hossza: 42 cm + 5 cm hosszabbítási lehetőség (kérheted más hosszúságú lánccal is)
Kerek elem átmérője: kb. 10 mm

A foglalat és a lánc a kapcsokkal együtt antiallergén fémötvözetből készült, tehát fémallergiások is garantáltan viselhetik.

A tűzzománc betéthez kézzel domborítottam a kerek vörösréz elemet, erre égettem rá hagyományosan, kemencében a fekete színű tűzzománcot majd rögzítettem a denevér motívumon.

A termékeim között találsz a nyaklánchoz illő fülbevalót és gyűrűt is, de megvásárolhatod más színkombinációban is.

Ha más színben vagy antik ezüst fém részekkel szeretnéd ezt a nyakláncot, ne habozz, írj nekem, és szívesen elkészítem!

A kijelzők eltérő beállításai miatt a képernyőn látható szín kis mértékben eltérhet a valóságtól.

Denevér Halloweenre (vagy másra) - Fekete tűzzománc nyaklánc jellemzői

iparművész termék, készítette: MatisZomanc
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag

jellemző

színek

termékkód
2210530

feltöltve
2018. augusztus 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Denevér Halloweenre (vagy másra) - Fekete tűzzománc nyaklánc szállítása

Kedves Vásárló,
2017. január 1-től a postai szállítás drasztikusan megnövekedett költségei miatt alapvetően csomagautomatás szállítást részesítek előnyben. A Foxpost csomagszállító cég házhoz szállítást is végez, tehát ez a szolgáltatás megegyezik a postáéval, nem szükséges, hogy a településen csomagautomata elérhető legyen. Ha valami nem lenne világos a szállítási költségekkel kapcsolatban, kérlek, írj nekem, biztosan találunk valami megoldást: Minden esetben arra törekszem, hogy megtaláljam a vevőim számára legkedvezőbb szállítási lehetőséget.

Ha olyan ékszert vásároltál, aminél fel van tüntetve, hogy rendelésre készül el 5 (+) nap alatt, akkor kérlek számolj azzal, hogy ezt az ékszert akkor kezdem el készíteni, amikor megérkezett hozzám az átutalás a vételárral. (Tehát onnét számítva 5 nap.)

Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, munkanapokon 8 és 16 óra között a Moszkva tértől 5 percre, a Bécsi kapu téren, illetve kizárólag előre egyeztetett napokon, késő délutáni órákban a Moszkva téren vagy a Stadionoknál.

Ha szeretnél ajándékcsomagolást, személyes átvétel esetén 100 Ft külön költséggel számolj.
Postai vagy futárszolgálattal történő szállítás esetén a megvásárolt ékszert minden esetben csinos ékszerdobozban (a férfi karkötőket és bőr nyakláncokat csinos juta zsákocskában), bélelt borítékban, postán kizárólag ajánlottan küldöm. Ennek értelmében a postaköltség a csomagolási költséget is tartalmazza.
Utánvéttel nem küldöm a megvásárolt ékszereket. Kérlek, vedd figyelembe, hogy a vásárolt terméket a kifizetést követő (nem készleten levő ékszert a megrendelés elkészülése után) legkésőbb két nap múlva postázom. Ha ennél gyorsabban szeretnéd megkapni a csomagot, mindenképp jelezd ezt felém!

A nálam vásárolt ékszerekre teljes körű garanciát vállalok.
A tűzzománc elemek saját hibából, erős fizikai behatásból (ütés, ütődés, leverődés és hasonlók) eredő sérülésére nem tudok garanciát vállalni. Ezeket is van lehetőség javítani, a szállítási költség ebben az esetben a vevőt terheli. A megvásárolt ékszert csak minőségi kifogás (szállítás során keletkezett sérülés) esetén veszem vissza.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 400 Ft
Postaponton előre fizetéssel 1 050 Ft 1 400 Ft
Házhozszállítással Foxpost futárral előre fizetéssel 1 150 Ft 1 150 Ft
Foxpost csomagautomatába előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

Denevér Halloweenre (vagy másra) - Fekete tűzzománc nyaklánc alkotója: MatisZomanc

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek