Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kék és fehér jáde karkötő

Kék és fehér jáde karkötő leírása

késztermék, azonnal szállítható

A karkötőt 8mm-es kék és fehée jáde golyóból készítettem rugalmas gumis alapra. Arany színű köztesekkel díszítettem.
A karkötő kb. 16-17 cm-es csuklón simul ki szépen.

Jáde:
Segít a méreganyagok kiválasztásában, ezért remekül használható elhízás esetében is. Erősíti a szívet és a keringést. Jó hatással van az idegrendszerre. Influenza esetén is segít. Feszültség és kimerültség esetén élénkítő hatású. A tisztaság és a nyugalom jelképe is, visszaadja a belső békét és a nyugalmunkat. Leépíti az előítéleteket, erősíti a szellemi aktivitást és tetterőt. Mentálisan megszabadít a negatív gondolatoktól és nyugtatja az elmét. Az álom kövének is hívják. A szerelem és a harmónia köve is, javítja a reakciós készséget, bizalmat, magabiztosságot, önbizalmat és önállóságot ad viselőjének. Több örömöt és életkedvet ajándékoz. Erősíti bátorságunkat és személyiségünket, segít félelmeknél és lámpaláznál.

Kék és fehér jáde karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: korallkata
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3201922

feltöltve
2018. augusztus 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kék és fehér jáde karkötő szállítása

Lehetséges szállítási mód:Előre utalás után postai úton juttatom el az ékszereket a vásárlóimhoz.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Kék és fehér jáde karkötő alkotója: korallkata

korallkata Meska interjú az alkotóval »

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer saját tervezésű ékszereket fogok készíteni. Kezdetben csak a családom és magam örömére alkottam, de most már kicsit tudatosabban gondolkodom a választott hobbymról, mindennapos tevékenységgé nőtte ki magát. És persze imádom, nagyon sok tervem van, és nagyon jó így kiélni a kreativitásomat. Az ékszereim elkészítésekor a gyöngyök mellett ásványokat használok, ebből is előnyben részesítem a szabálytalan formákat, mert ahány ásvány, annyi formában és színben fordul elő. Lenyűgöz a természet eme szépsége, és nem utolsó sorban még egyedi rezgési energiájukkal az egészségünkre is jó hatással vannak.

A termékeim postázását csak belföldi címre vállalom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: