Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu Válltáska rózsaszínben, rózsákkal -  - Meska.hu
Rózsaszín erős vászonból készítettem ezt a vidám válltáskát. Beige alapon bordó-rózsaszín rózsás vászon felsőrészt kapott. Adok hozzá kitűzőt is,ha kéred! Praktikus a mindennapokra,mert erős és jól lehet pakolni. Van egy osztott és egy cipzáros belső zsebe. Bélelt. Közbéléssel bevasalva. Mágneskapoccsal zárható. Méretek:felül 28 cm , legszélesebb résznél 37 cm. magassága 28 cm,talpa 6,5 cm. Hosszú füle van,ami 62 cm.
Összetevők

vászon, kitűző, bélésanyag, cipzár, mágneskapocs


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
rózsaszín, bélelt, kitűzővel, csajos, rózsás, vászon

Színek

beige, rózsaszín, tarka


Termékkód

3414343

Több termék vásárlása esetén az aktuális súly szerint módosítom a postaköltséget.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon szép és praktikus táskát kaptam. A készítője, Dzsemo nagyon gyorsan postázta, így már használatba is vettem. Köszönöm szépen és ajánlom mások figyelmébe is!”

Evapetho

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.