Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Űrhajós betűk, fiúszobába

Űrhajós betűk, fiúszobába leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fiús feliratok űrhajókkal, bolygókkal, üstökösökkel, meteorrajjal, galaxisokkal - a Hold, a Föld, sőt űrlények is szerepelnek ebben a sorozatban. A betűk a sötét űrből származnak.
A5 méretben, kiváló minőségű, vastag (250 grammos) strukturált felületű művészpapírra nyomtatva.
Tegyél annyi darabot a kosaradba, ahány betűből áll a név vagy szó, majd írd meg nekem, milyen betűk legyenek.

Ha bármi mást szeretnél ezekből a vagány betűkből, keress bátran, minden egyedi elképzelést nagy örömmel valósítok meg!

Még sokféle gyerekeknek szóló képet találsz Meska boltomban, itt:
https://www.meska.hu/Shop/index/21998/56969

SZERZŐI JOG:
A szerzői jogok és a munkánk védelmére a termékeken található grafika, valamint a hozzá tartozó képek szerzői jogvédelem alatt állnak és a szerzői jog ide vonatkozó részei védik. A termék megvásárlásával a grafika tulajdonjoga nem kerül át a vásárlóra, az továbbra is az alkotó tulajdonát képezi.

Űrhajós betűk, fiúszobába jellemzői

képzőművész termék, készítette: viori
rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
3207323

feltöltve
2018. szeptember 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Űrhajós betűk, fiúszobába szállítása

Az alacsonyabb postai díj nem csak egy termékre vonatkozik, hanem amennyi belefér egy borítékba (pl. 15 db meghívó, vagy kisméretű képek). Amit már nem vesz át a Posta levélként, csak csomagként, arra vonatkozik a "Több termék vásárlása esetén" feltüntetett szállítási díj, akkor is, ha csak egy darab nagyobb méretű termékről van szó.
Amint a rendelés ellenértéke beérkezik a számlámra, azonnal legyártom és postázom.
Személyes átvételre Szentendrén van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 1 770 Ft
0 Ft 1 400 Ft
0 Ft 890 Ft

Űrhajós betűk, fiúszobába alkotója: viori

viori Tervezőgrafikusként nagy örömmel készítek egyedi grafikákat, vagy nyomdai anyagokat bármilyen alkalomra: esküvő, évforduló, születésnap, babaváró stb.
A nyomatokat is én magam készítem, nagyfelbontású, direkt művészi grafikák nyomtatására való nyomdagéppel, különleges művészpapírokra.. Így a végeredmény egyedi, különleges és kiváló minőségű lesz.
Nagyon szeretem a munkám, lelkesen, rövid határidőre, precízen dolgozok. Minden kérést igyekszem teljesíteni, keress bátran.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: