Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Lara Ferrano Crystal 03 ásvány táska nemez díszítéssel - Szerelmes Páva

Lara Ferrano Crystal 03 ásvány táska nemez díszítéssel - Szerelmes Páva leírása

késztermék, azonnal szállítható

A páva az örök szerelem jelképe a magyar népművészetben, a romantikusok legszebb madara. Grafitszürke alapra készítettem el ezt a ragyogó kékes, zöldes motívumot. Pávaszemeket nemezeltem és szecessziós, kacskarigós fonalhímzéssel egészítettem ki, amelyet kövek felhasználásával tettem egyedivé. Az ametiszt a spirituális fejlődés köve. Segíti a tisztánlátást és a koncentrációs képességet. A józanság, tisztaság, összeszedettség, nyugalom köve. Tartós fáradtság esetén pihentető hatású, megszabadít a bánattól, a tartós gondoktól. Leonardo Da Vinci egyszer azt írta, hogy az ametisztben megvan az erő a gonosz gondolatok elűzéséhez és élénkíti az egyén intelligenciáját.

A Crystal kollekció az ásványok és a nemez lélegzetelállító kombinációja! Az ásványok jótékony hatásai ismertek, szépségük mindenkit elvarázsol. A nemez, a gyapjú pedig, mint ősi anyag felerősíti ezeket a hatásokat.

Lara Ferrano Crystal 03 ásvány táska nemez díszítéssel - Szerelmes Páva jellemzői

kézműves termék, készítette: monimi
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
nemez dísz

technika

termékkód
3312532

feltöltve
2019. január 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lara Ferrano Crystal 03 ásvány táska nemez díszítéssel - Szerelmes Páva szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
Postán maradó csomag előre fizetéssel 1 090 Ft 1 090 Ft
Postán maradó csomag utánvéttel 1 440 Ft 1 440 Ft

Lara Ferrano Crystal 03 ásvány táska nemez díszítéssel - Szerelmes Páva alkotója: monimi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: