"Legname pregiato" - elegáns kínáló mahagóniból, kőrisből, dióból és hársból

"Legname pregiato" - a fa nemessége öltött testet ebben az igazán elegáns kínálóban. A gondosan válogatott fafajták elegye harmóniájáva...

kézműves termék, készítette: DavesWorkshop
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: mahagónifa, diófa, kőrisfa, hársfa
technika: famegmunkálás

"Legname pregiato" - elegáns kínáló mahagóniból, kőrisből, dióból és hársból

"Legname pregiato" - elegáns kínáló mahagóniból, kőrisből, dióból és hársból leírása

"Legname pregiato" - a fa nemessége öltött testet ebben az igazán elegáns kínálóban. A gondosan válogatott fafajták elegye harmóniájával és eleganciájával méltó asztali dísze lehet bármilyen jeles eseménynek. A kínálót a változatos színösszeállítású fafajták mellett a közepén található mahagóni berakás teszi igazán különlegessé.
Kiváló ajándék lehet házavatóra, de akár esküvőre is.

A bal oldalán antikolt porcelán berakásos fogantyú, a többi oldalon alul pedig díszítő marás hivatott könnyebbé tenné a használatát.

Talán az eddigi legelegánsabb termék, amit készítettem, személyes kedvencem.

A terméket teljes egészében magam készítettem, egyedi, nem sorozatban gyártott, után rendelésre nincs lehetőség.

Felhasznált fafajták:

Mahagóni, dió, kőris, hárs

Méretei:

Hosszúság: kb. 420mm (fogantyúval, ami kb. 30mm)
Szélesség: kb. 200mm
Anyag vastagság: kb. 25mm

"Legname pregiato" - elegáns kínáló mahagóniból, kőrisből, dióból és hársból jellemzői

kézműves termék, készítette: DavesWorkshop

technika

színek

termékkód
3365246

feltöltve
2019. március 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Legname pregiato" - elegáns kínáló mahagóniból, kőrisből, dióból és hársból szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 000 Ft 2 000 Ft

"Legname pregiato" - elegáns kínáló mahagóniból, kőrisből, dióból és hársból alkotója: DavesWorkshop

DavesWorkshop
Üdvözöllek!

Szeretem a fát, mindig is szerettem. Szeretem a tapintását, érezni az illatát, amely a megmunkálás folyamatainak során kicsit mindig más és más. A pillanat, amikor elkészül valami, legyen az bármi, minden alkalommal ugyan olyan boldogsággal tölt el, mint egykoron az első. Hiszem, hogy egy termék elsősorban nem attól jó és értékes, hogy teljesen makulátlan, hanem attól, hogy érezni rajta mindazt az érzést, ami a készítőjét átjárta, mikor azt létrehozta. Minden termékemet magam készítem, a kérgezéstől kezdve a végő kézi csiszoláson át a felület kezelésig. Sosem használok sablont, sőt, még mérőszalagot is ritkán, hagyom, hogy a fa mutassa meg, mi készülhet belőle és hinni szeretném, hogy ez érződik is a termékeimen...ha igen, akkor nem dolgoztam hiába.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: