Áttetsző és hófehér ékszergyurmából készítettem ezt a kedves kis népies medált és a hozzá tartozó fülbevalókat. A tulipán kelyhének szi...

kézműves termék, készítette: andreart
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: ékszergyurma, hengerelt bőrszál, bőrvégek, delfin kapocs, medál akasztó, fülbevaló akasztó
technika: gyurma, ékszerkészítés

Téli tuli - ékszer szett

Téli tuli - ékszer szett leírása

Áttetsző és hófehér ékszergyurmából készítettem ezt a kedves kis népies medált és a hozzá tartozó fülbevalókat. A tulipán kelyhének szirmait fehér, az alapot áttetsző anyagból mintáztam, hogy árnyalatnyi különbségüknek köszönhetően ne olvadjanak egymásba. A medál mérete 2,7 x 3,7 cm. Ezüst színű medál akasztóval fehér hengerelt bőrszálra fűztem, melynek hossza a vásárló kérésének megfelelő hosszúságúra alakítható. Ezt megrendeléskor egy belső üzenetben meg kellene írni nekem. Fűzőszála bőrvégekkel és delfin kapoccsal záródik.
A fülbevalók a medál anyagából és stílusában készültek, méretük a saját anyagukból készült kiegészítő gyönggyel 3,9 x 2,1 cm. Ezüst színű fülbevaló akasztóra kerültek.
Finom, visszafogott, a népi motívumokat kedvelő lányoknak, hölgyeknek kedves meglepetés lehet.

Téli tuli - ékszer szett jellemzői

kézműves termék, készítette: andreart

színek

termékkód
3313448

feltöltve
2019. január 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Téli tuli - ékszer szett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Téli tuli - ékszer szett alkotója: andreart

andreart

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: