Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gyöngy kereszt - hematit - ezüst

Gyöngy kereszt - hematit - ezüst leírása

késztermék, azonnal szállítható

A boltomban található görög kereszt "latin" változata, formája miatt még inkább a felkelő nap előtt álló útszéli kereszteket idézi :) Ez mondjuk a "dark" vagy "Goth" változat, ami a színeit illeti. Nagyon szépen mutat fekete ruhán, az ezüst körvonal gyönyörűen kiemelődik!
Elegáns ékszer, minőségi gyöngyökből - swarovski tekla, japán kopásálló gyöngy, superduo - nikkelmentes, antiallergén szerelékkel készítettem.
Mérete: 6,2 cm magas, 5,5 cm széles.
Organza szalaggal és viaszolt szállal küldöm, de kérhető hozzá más is (bársonyszalag, bőr, rozsdamentes acél kígyólánc stb.).

Gyöngy kereszt - hematit - ezüst jellemzői

kézműves termék, készítette: Anick
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3318318

feltöltve
2019. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyöngy kereszt - hematit - ezüst szállítása

5 év garancia mindenre. Javítás 1 éven túl megegyezés szerint.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 500 Ft 400 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 550 Ft
Foxpost 800 Ft 700 Ft

Gyöngy kereszt - hematit - ezüst alkotója: Anick

Anick Üdv Mindenkinek, aki idetévedt!

Észak - Kelet Magyarországon élem víg napjaim, szinte gyerekkoromtól fonalak, anyagok közelében. Mindig elbűvölt, ahogy a semmiből - pontosabban fonalból és egy vagy két tűből, anyukám vagy nagymamáim kezében, egyszer csak ott volt egy terítő, egy pulóver, sapka, mikor épp mire volt szükség. Sok mindent tőlük tanultam és sok mást magam szedtem össze, így pl. a gyöngyöket, amelyekkel még középiskolában kötöttem szorosabb ismeretséget.

Remélem, aki benéz a boltba talál kedvére való darabot, vagy ha nem, hát ihletet meríthet egy- két munkámból.

Minden gyöngyékszerem minőségi cseh, és kopásálló japán gyöngyökből készül, színeik nem kopnak, nem halványodnak. Minden ékszerre 5 év garanciát vállalok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: