Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Megérkeztem, Baba bejelentő lap, Gyermekáldás, gólya hozta, kisfiú, kislány, gratulálok, nagymama, nagypapa, ajándék

Megérkeztem, Baba bejelentő lap, Gyermekáldás, gólya hozta, kisfiú, kislány, gratulálok, nagymama, nagypapa, ajándék leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Igényes Egyedi Személyre szóló Megérkeztem lap Nagymamának, Nagypapának a rokonságnak

Bármilyen más szöveg is kérhető a lapra.
Boltomból egyéb Design is választható.

Vásárláskor kérlek add meg a kívánt szöveget a lapra.

* Nyomtatás: 1 oldalas
* Kivitelezés: 1lapos, hátoldal üres
* Papír: 250g natúr művészpapír
* Lekerekített sarkok
* Mérete: kb.: 19x10 cm
* Prémium selyemfényű borítékkal,
designer logóval ellátva
* Névre szóló matrica a borítékon

Külön kapható egyéb kiegészítők is boltomban.

250 gsm matt, vászon-bordázott mintáju kiváló minőségű írható tört-fehér papírra van nyomtatva és gyönyörű, finom fényes szalaggal kötve.

Egyedi rendeléseket szívesen készítek.
A termékeim nagyobb tételben is kaphatók.

Celofánba és védőréteges borítékba csomagolva küldöm a terméket, hogy ne sérüljön.

(A vízjel lekerül a kész termékről, egyéb keretek, hátterek, dekorációk csak illusztratív jelleget képeznek.)

SZERZŐI JOG:
- Minden jog fenntartva

Megérkeztem, Baba bejelentő lap, Gyermekáldás, gólya hozta, kisfiú, kislány, gratulálok, nagymama, nagypapa, ajándék jellemzői

kézműves termék, készítette: LindaButtercup
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

termékkód
3051964

feltöltve
2018. szeptember 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Megérkeztem, Baba bejelentő lap, Gyermekáldás, gólya hozta, kisfiú, kislány, gratulálok, nagymama, nagypapa, ajándék szállítása

GLS futár 1 napos : 990ft-tól - 1490 ft-ig

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
GLS futár 1 napos 990 Ft 1 490 Ft

Megérkeztem, Baba bejelentő lap, Gyermekáldás, gólya hozta, kisfiú, kislány, gratulálok, nagymama, nagypapa, ajándék alkotója: LindaButtercup

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek