Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bársonyvörös őszi terméskoszorú (26,5 cm) KÉSZTERMÉK

Bársonyvörös őszi terméskoszorú (26,5 cm) KÉSZTERMÉK leírása

Csak természetes anyagokkal és horgolt csipkével díszített koszorú, mely akár egész évben díszítheti otthonodat.

A koszorú alapot szalaggal tekertem be, majd ming virágokkal, termésekkel, tobozokkal, magokkal, mahagony fa szeletekkel, zúzmóval, mini tök termésekkel, szalmarózsa fejekkel díszítettem.
Végül horgolt csipke masni került rá.

A díszített koszorú 26, 5 cm átmérőjű.
Nagyobb méretben is készítem.

Bársonyvörös őszi terméskoszorú (26,5 cm) KÉSZTERMÉK jellemzői

kézműves termék, készítette: pinkrose

technika

színek

termékkód
3221617

feltöltve
2018. szeptember 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bársonyvörös őszi terméskoszorú (26,5 cm) KÉSZTERMÉK szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
MPL posta csomagautomata 889 Ft 889 Ft

Bársonyvörös őszi terméskoszorú (26,5 cm) KÉSZTERMÉK alkotója: pinkrose

pinkrose Kedves Látogató!

Közgazdászként teljesen új színt hozott az életembe a virágkötészet. Kitanultam a szakmát és folyamatosan újabb és újabb technikák alkalmazását igyekszem elsajátítani.

Készítek élővirág csokrokat, asztaldíszeket és dekorációkat. Külön kedvenceim azonban a szárazvirágokból és termésekből készült összeállítások, melyek a természetet hozzák be otthonunkba ugyanakkor tartósak is. Boltomban főként ajtókoszorúkkal, asztal- és falidíszekkel találkozhatsz.

Munkáimat nagy odafigyeléssel és precizitással készítem, többször "simítgatva" őket mire elkészülnek.

Bízom benne, hogy munkáim között Te is találsz kedvedre valót.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek