Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

CAPENSIS kollekció - Variálható valódi bőr pántos fekete-camel barna szövettáska

CAPENSIS kollekció - Variálható valódi bőr pántos fekete-camel barna szövettáska leírása

késztermék, azonnal szállítható

Erős, strapabíró, mosható szövetből varrtam ezt a háromféleképp hordható táskát. Hosszú pántja állítható hosszúságú és kétféle állásba csatolható, vagy lecsatolható.

Táska külső: fekete, anyagában steppelt vászon, a talprésze camel barna letörölhető, mosható bőrhatású szövet
Táska belső: pamutvászon
Pántok: valódi marhabőr

Méretek:
Hosszúság: 39 cm
Szélesség: 30 cm
Talpszélesség: 8 cm
Rövid pánt: 60 cm
Hosszú pánt: 120 cm

Cipzárral záródik. Belül egy osztott zsebet és egy kulcskarabinert találsz. A szép tartás érdekében táskamerevítő anyagot vasaltam, varrtam a belső és a külső réteg közé.
A pántokat szegeccsel rögzítettem. Kézzel mosható a táska, de óvatosan, hogy minél kevesebb víz érje a bőrpántokat.

Budapesten a Kelenföldi Pályaudvaron vagy a Corvin Plazaban személyesen is átvehető.

CAPENSIS kollekció - Variálható valódi bőr pántos fekete-camel barna szövettáska jellemzői

kézműves termék, készítette: buboxa
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3214517

feltöltve
2018. szeptember 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

CAPENSIS kollekció - Variálható valódi bőr pántos fekete-camel barna szövettáska szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Foxpost csomagautomata 799 Ft 799 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Foxpost házhozszállítás 1 249 Ft 1 249 Ft

CAPENSIS kollekció - Variálható valódi bőr pántos fekete-camel barna szövettáska alkotója: buboxa

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek