Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Konyhai dekoráció, tök-padlizsán-répa fali kép szett, 3 db illusztráció

Konyhai dekoráció, tök-padlizsán-répa fali kép szett, 3 db illusztráció leírása

késztermék, azonnal szállítható

A sütőtököt, padlizsánt és répákat ábrázoló fali kép szett 3 db 13x18 cm-es képet tartalmaz, a legtöbb tripla keretbe illik. A zöldségek latin neveikkel feliratozva konyha és étkező, de akár boltok és éttermek falán is jól mutat. Jellemző színek: lila, fehér, narancssárga. Saját rajzból készült digitális nyomdai print, A képeket külön is megvásárolhatod boltomban.

Jellemzői:
- 3 db kép
- 130 mm x 180 mm
- magas minőségű, digitális print
- fehér, 250 g/m2 cyclus offset, 100% újrahasznosított papír
- a képkeret nem tartozik hozzá
- a keretezéshez 4 mm fehér részt hagyok szabadon a lap szélén

A színek kissé eltérőek lehetnek a készterméken a monitorhoz képest!

Gondosan csomagolva postázom. Kérlek, ha elsőbbségi feladást szeretnél, jelezd, akkor a lehető leggyorsabban postázom. Ebben az esetben azonban a postaköltség magasabb lesz.

Minden jog fenntartva ? Cornides Ágnes

Konyhai dekoráció, tök-padlizsán-répa fali kép szett, 3 db illusztráció jellemzői

képzőművész termék, készítette: agnescor
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

termékkód
2685365

feltöltve
2018. szeptember 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Konyhai dekoráció, tök-padlizsán-répa fali kép szett, 3 db illusztráció szállítása

Személyes átvétel Badacsony környékén.
Csak ajánlottan adok fel csomagot, levelet, mert minden ötödik küldeményem eltűnt a postán.
A képeket karton mellett, bopp tasakban, légpárnás borítékban, a könyveket légpárnás borítékban küldöm.
Bátran válaszd a dpd futáros szállítási módot is, mert megbízhatóbb és gyorsabb, mint a posta :) (Ez elsősorban a könyveknél éri meg.)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 565 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 665 Ft

Konyhai dekoráció, tök-padlizsán-répa fali kép szett, 3 db illusztráció alkotója: agnescor

agnescor Gyerekkorom óta rajzolok mindennel és mindenre, ami a kezem ügyébe akadt. Közben elvégeztem pár iskolát, festettem, szitáztam, filmeztem, fotóztam. Dolgoztam rendezőasszisztensként, grafikusként. Aztán szültem három kislányt, és a velük együtt rajzolt, nyomtatott és festett dolgokból este titokban könyvet, képet, textilt terveztem, rajzoltam. Mostanában ők, a meséink, a környezetünk, a napjaink leghétköznapibb dolgai inspirálnak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek