Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsakvarc és hegyikristály ásvány karkötő angyalkával

Rózsakvarc és hegyikristály ásvány karkötő angyalkával leírása

késztermék, azonnal szállítható

A karkötőt 8mm-es csiszolt rózsakvarc ásvány golyóból és 8mm-es, 6mm-es hegyikristály ásvány golyóból készítettem rugalmas gumis alapra. A szívcsakra erősítésére ajánlom.
Készítettem hozzá illő fülbevalót is, ezt külön tudod megvásárolni a boltomban.
A karkötő kb. 17 cm-es csuklón simul ki szépen.
Hegyikristály
Energiát ad, felélénkít. Hűsítő és lázcsillapító hatású, ezáltal enyhíti a duzzanatokat, fájdalmakat. Oldja a feszültségeket, blokkokat. Erősíti az idegrendszert és az immunrendszert. Erősíti más gyógyító kő hatását. Egy hegyikristály-csoport segítségével energetikailag feltölthetünk más köveket. Tisztítja a légutakat, nyitottá tesz a kapcsolatokra, segíti a bőr működését és segít a kommunikációban. Elűzi a félelmeket, távol tartja a rossz álmokat.

Aktuális AKCIÓK!
1. 6000Ft. feletti vásárlás esetén a postaköltséget vállalom!

2. Boltomban az akciós polcon mindig találsz néhány terméket, amit olcsóbban megvásárolhatsz.

3.Amennyiben három terméket vásárolsz egyszerre, a "választható" polcomon is nézz körül és válassz Magadnak egy negyedik, ajándék terméket.
(ezt a rendszer úgy fogja Neked mutatni, mintha vásároltad volna, de semmi gond, én tudni fogom, hogy ajándék.)

Üdv: Kata

Rózsakvarc és hegyikristály ásvány karkötő angyalkával jellemzői

kézműves termék, készítette: korallkata
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

termékkód
3221942

feltöltve
2018. szeptember 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsakvarc és hegyikristály ásvány karkötő angyalkával szállítása

Lehetséges szállítási mód:Előre utalás után postai úton juttatom el az ékszereket a vásárlóimhoz.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Rózsakvarc és hegyikristály ásvány karkötő angyalkával alkotója: korallkata

korallkata Meska interjú az alkotóval »

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer saját tervezésű ékszereket fogok készíteni. Kezdetben csak a családom és magam örömére alkottam, de most már kicsit tudatosabban gondolkodom a választott hobbymról, mindennapos tevékenységgé nőtte ki magát. És persze imádom, nagyon sok tervem van, és nagyon jó így kiélni a kreativitásomat. Az ékszereim elkészítésekor a gyöngyök mellett ásványokat használok, ebből is előnyben részesítem a szabálytalan formákat, mert ahány ásvány, annyi formában és színben fordul elő. Lenyűgöz a természet eme szépsége, és nem utolsó sorban még egyedi rezgési energiájukkal az egészségünkre is jó hatással vannak.

A termékeim postázását csak belföldi címre vállalom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek