Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mandala-ablakdísz

Mandala-ablakdísz leírása

késztermék, azonnal szállítható

Szeretek újrahasznosítani. Így született ez a dísztárgy
.
Találtam némi vastag drótot, amiből egy kedves ismerős karikákat hegesztett, mások nyitófüleket gyűjtöttek nekem, horgolófonalam meg volt itthon.

A dísz átmérője kb.26 cm, a fonal Honleány.

Én az ablakomba tettem ,de falon vagy függesztve a légtérben ugyanolyan jól mutat.

a termék mérete miatt csak csomagként adható fel.

Mandala-ablakdísz jellemzői

kézműves termék, készítette: deakagnes63
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
3046508

feltöltve
2018. szeptember 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mandala-ablakdísz szállítása

Személyes átvétel Dombóváron lehetséges, egyéb esetben postai úton küldöm a kiválasztott terméket, előre utalás után.

Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft

Mandala-ablakdísz alkotója: deakagnes63

deakagnes63 Szűkebb családomban gyerekként a szüleimtől állhatatosságot, kitartást, a hasznos tevékenység szeretetét, a jól végzett, alapos munka lassú, de tartós eredményességét is megtanultam. Természetemből adódóan ezekhez csatlakozott a másoknak szerzett öröm egyedi érzése.

Ez a két tényező alapozza meg tevékenységünket.
Minden termékünket magunk készítjük, hagyományos módszerekkel, egyszerű eszközökkel.
Jelenlegi kínálatunk folyamatosan bővülni fog, a mostani kategóriákban további apró használati tárgyakkal.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: