Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

PRITY ESKÜVŐI SZETT (meghívó + ültetőkártya)

PRITY ESKÜVŐI SZETT (meghívó + ültetőkártya) leírása

ÖTLETES ESKÜVŐI MEGHÍVÓ ÉS ÜLTETŐKÁRTYA ÖLTÖNYÖS, MENYASSZONYI RUHÁS MEGOLDÁSSAL

Az esküvői meghívó
• alapja sötétszürke karton
• melyre egy színes szalag
• és két fehér gomb kerül
• a menyasszonyi ruha és az ing vaj-, vagy fehér színű gyöngyház kartonból készül
• a menyasszonyi ruhára pliszé és strasszdíszítés kerül

Az ültetőkártya
• alapja vaj-, vagy fehér gyöngyház karton
• melyre szürke karton zakó kerül strasszgombokkal
• majd szaténszalag díszítést kap
• és egy fehér menyasszonyi ruha díszíti

KÉZZEL KÉSZÍTETT TERMÉK

KÉRHETŐ SZÍNEK
zöld, fehér, kék, piros

MÉRET
Az esküvői meghívó:
összehajtva: 10,5*21 cm
kinyitva: 21*21 cm
Az ültetőkártya:
behajtva: 7,4*3,5 cm
kinyitva: 7,4*7 cm

KIEGÉSZÍTŐK
Egy darab külső borítékot tartalmaz az alapár.
Az esküvői meghívó és az ültetőkártya külön is megvásárolható az alábbi linkeken:
https://www.meska.hu/t2035670-prity-eskuvoi-meghivo
https://www.meska.hu/t2042672-prity-ultetokartya

MI KERÜLJÖN RÁ?
A képen látható szövegezésről minden esetben egyeztetünk a megrendeléskor.

SZABD TESTRE!
A meghívó minden összetevője változtatható, így egyedi, megfizethető, egyszerre szép és minőségi, az igényeidnek mindenben megfelelő meghívó lesz az eredmény. Igény esetén fotót vagy a nevetek kezdőbetűjét is megjelenítem a meghívón. (A kért változtatás ármódosulással járhat.)

ELKÉSZÍTÉSI IDŐ
A készlet összeállítási ideje 4-6 hét, melyet futárszolgálattal szállítunk házhoz.

CSINÁLD MAGAD!
Ha van kedved, te is összeállíthatod otthon a meghívókat és az ültetőkártyákat. Ehhez kattints ide:
link

EGYEDIT SZERETNÉL?
Ha nem találsz számodra megfelelő meghívót vagy ültetőkártyát, vedd fel velem a kapcsolatot, írd le, milyen ültetőkártyát szeretnél és én elkészítem Neked.

FONTOS!
A kereskedelemben tapasztalható folyamatos változás és megújulás miatt nem minden esetben tudom ugyanazt az alapanyagot beszerezni. Ilyenkor mindig törekszem a legkisebb változtatással és minél hasonlóbb anyagokkal dolgozni, melyről tájékoztatást adok.

JÓTANÁCS
A meghívók és ültetőkártyák kézbesítését az anyagok megóvása érdekében inkább személyesen javaslom, de ha mégis szükséges a postára adás, kérd a borítékok kézi kezelését, hogy megóvod őket a gépen történő levélkezelés ártalmaitól (szalagok lelapítása, gombok és strasszok roncsolódása). Ez extra postaköltséggel járhat.

SZERZŐI JOG
A meghívók és az ültetőkártyák csak személyes használatra vásárolhatók meg. Tilos azok továbbértékesítése, bármilyen kereskedelmi célú felhasználása, illetve részben vagy egészben történő lemásolása.

PRITY ESKÜVŐI SZETT (meghívó + ültetőkártya) jellemzői

kézműves termék, készítette: MeghivoTar

színek

termékkód
3224961

feltöltve
2018. szeptember 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

PRITY ESKÜVŐI SZETT (meghívó + ültetőkártya) alkotója: MeghivoTar

MeghivoTar