Kecsketejes Levendula Szappan Shea és Kakaóvajjal

Ha egy igazán bőrápoló, csodálatosan habzó, kényeztető szappant keresel, akkor jó helyen jársz. Összetétel: Extra szűz olíva olaj, k...

Kecsketejes Levendula Szappan Shea és Kakaóvajjal

Kecsketejes Levendula Szappan Shea és Kakaóvajjal leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ha egy igazán bőrápoló, csodálatosan habzó, kényeztető szappant keresel, akkor jó helyen jársz.

Összetétel: Extra szűz olíva olaj, kókusz olaj, napraforgó olaj, ricinus olaj, méhviasz, finomítatlan shea és kakaóvaj, akácméz, cink- oxid, rózsaszín agyag, levendula virágzat, természetes levendula illóolaj

Súly:. 100gr?5%/db

A szappan illatának a 100%-ban természetes levendula illóolajat választottam. Pár szem levendula virág gondoskodik az enyhe bőrradírozó hatásról. Nem csupán kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, de használat után javul a bőr, lélegző képessége, valamit a tápanyagok is könnyebben szívódnak fel a bőrbe.

A levendula remek fertőtlenítő, antiallergén, gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatású. A fáradt testnek és léleknek ez a szappan igazi krémes hidratáló ajándék.

A szappan harmada termelőtől származó kecsketej. Ez az alapanyag egy természetes forrása az alfára-hydroxy savnak (AHA), finom pilling segítségével hámlasztja a bőr fáradt felső rétegét és segíti az friss bőr képzését.

Számos vitamint tartalmaz, ezek közül a legkiemelkedőbb magas A-vitamin tartalom, mely a sérült bőr nélkülözhetetlen ápolószere, ezen felül, nemcsak csökkenti a ráncok számát , de segít a pattanások megelőzésében, sőt eltüntetésében.

Az extra szűz olívaolaj gyengéden tisztít, ápol és nyugtatja a fáradt bőrt. Ez az alapanyag nem zsírosít, ellenben visszaállítja a faggyúmirigyek természetes működését, ápolva ezzel a száraz, érzékeny bőrt.

A kókuszolaj puhítja a bőrt és lassítja a sejtek öregedését. Csökkenti a pattanások számát és felgyorsítja a sejtképző folyamatokat. Antioxidánsokban gazdag és telített zsírjai a száraz bőr igazi ápolószerei, amelyek megakadályozzák a gyors kiszáradást.

Szappan elkészítése során 5% olaj nem kerül elszappanosításra. A válogatott olajokból a hatóanyagok és vitaminok, könnyen és gyorsan felszívódnak a bőrünkbe, ezáltal, táplálva és feltöltve azt.

A rózsaszín agyag a shea vajjal együtt, mint egy záró akkordként fejezik be a bőrtáplálást a testünkön a szappan használata közben. Rózsaszín agyag magához vonzza a szennyeződéseket és gyengéd hámlasztásról gondoskodik.
A shea vaj 70%-ban elszappanosíthatatlan összetevői felszívódnak a bőrünkbe és hozzájárulnak a regenerálódáshoz egy kimerítő nap után.

Ez a szappan kevésbé szárít, inkább ápoló és nyugtató tulajdonságokkal lett felvértezve.

Ha bármilyen kérdésed merült fel, az oldal olvasása közben, vedd fel velem a kapcsolatot bátran.

Borza Szappan Manufaktúra

Kecsketejes Levendula Szappan Shea és Kakaóvajjal jellemzői

Kecsketejes Levendula Szappan Shea és Kakaóvajjal szállítása

Rendelésed kartondobozban kerül feladásra, a csomagolás költsége az én ajándékom.

---------Futárszolgálat---------

Futárszolgálat előre fizetéssel 1190.-Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1490.-Ft

---10.000.-Ft felett --- Minden szállítási mód INGYENES!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 590 Ft 1 590 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
10.000.-Ft felett - Futárszolgálat 0 Ft 0 Ft

Kecsketejes Levendula Szappan Shea és Kakaóvajjal alkotója: BorzaSzappan

BorzaSzappan
Kezdeti lelkesedésem a a természetes kozmetikumok világában egy szerelemmé vált. Ezen szerelem \"gyermekeit\" kívánom bemutatni Neked a boltomban.

Számomra fontos, hogy az alkotómunka során felhasznált anyagok kiváló minőségűek legyenek.

Kerülöm a mesterséges,szintetikus anyagok használatát, ezért az illatokról 100%-ban természetes illóolajok gondoskodnak. A színkavalkádot pedig különböző fűszerek és agyagok használatával érem el.

Termékeim legnagyobb kritikusa én vagyok, bármilyen oknál fogva nem vagy elégedett a boltomból vásárolt termékekkel, ha két héten belül visszaküldöd nekem, visszatérítem a vételárat.

Nagyon remélem, hogy természetes kozmetikumaim nemcsak hasznosak lesznek, de a beléjük rejtet csepp természet és szeretet mosolyt csal használója arcára minden nap.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: