Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

-20 % kedvezmény! Rodonit cirkóniàval karkötő

NArtDesign szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 02. 20-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

-20 % kedvezmény! Rodonit cirkóniàval karkötő leírása

késztermék, azonnal szállítható

8 mm-es,rózsaszínes, màlyvàs ásványkő, középen cirkónia gyöngy. Matt rodonit, görög eredetű rózsa jelentése. Arany színű sodronyon. Nagyon finom és nőies. Alkalomra, esküvőre ajánlott. Lànchosszabbítóts, állíthatós méretű. Ajàndékba is tökéletes.
A megbocsátás köve.
Horoszkóp: Bika

-20 % kedvezmény! Rodonit cirkóniàval karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: NArtDesign
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
3231086

feltöltve
2018. október 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

-20 % kedvezmény! Rodonit cirkóniàval karkötő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 800 Ft

-20 % kedvezmény! Rodonit cirkóniàval karkötő alkotója: NArtDesign

NArtDesign A KEDVEZMÉNYES TERMÉKEK, a készlet erejéig vásárolhatók meg. A feltüntetett árak, már a kedvezményes árak.

Szállítással kapcsolatos info: a futáros, kb. 2-3 nap, az elsőbbségi, ajánlott postával szintén, a feladástól számítva. Biztonságos, buborékos levélbe csomagolva érkezik a portéka:) Minden termék díszcsomagolásban érkezik a vevőhöz:) Természetesen számlát is állítok ki minden esetben.

Nemes Anikó, vagyok, az NArt Design ékszerek alkotója. Az úgy kezdődött, hogy imádom az ásványköveket, már nagyon régóta. Először ezekből kezdtem kiegészítőket csinálni, karkötőt, fülbevalót és nyakláncokat. Olyan anyagokkal próbáltam ötvözni a végterméket, ami más, de mégis illik az ásványok díszítéséhez, és egyben újszerű is. Így újra gondolva, már egész máshogy mutatnak, pl. zsinórral, paracorddal, vagy kötéllel, ami nagyon trendi is egyben. Ezen anyagok megismerésekor, kiváncsi voltam, mit lehet kihozni, pl. egy kötél anyagból. Különböző csomózási technikákkal, nagyon mutatós kiegészítőket találsz nálam, inkább a statement nyakláncokat készítem, kisebb s nagyobb méretben is.Sokszor a mediterrán színvilág visszaköszön az alkotásaimban, leginkább a spanyol és a francia művészet van hatással rám, nemhiába, már 10 éves korom óta beszélem a francia nyelvet. A mindennapi és az alkalmi viseletkor is bátran hordhatók az ékszereim. Továbbiakban, újabb újdonságokat próbálok ki , s remélem hamarosan meg is mutathatom Nektek. Rendelésre is szívesen csinálok kiegészítőket. A nálam látható fazonokból, tudok készíteni egyedi megrendelésre is, ha be tudom szerezni a megfelelő alapanyagot.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: