Csipke -  - Meska.hu
Csipke -  - Meska.hu
Van, amikor elkészül valami, és nevet kell adni, hirtelen nem jut eszembe semmi. Így voltam ezzel most is. Gondolkodtam, mire asszociálhatnék,, ha máshol látnám. Végül a csipke jutott eszembe, részint a technikája miatt, ami tű nélküli horgolás, mivel kézzel csináltam, másrészt a minta könnyedsége miatt. Remélem, nem tévedtem nagyon. Anyaga 6 mm-es tarka (rózsaszínes-lilás) paracord, amit egy henger formájú mágneskapocs zár. Mivel a minta maga laza szerkezetű, ezért esetenként igazítás szükséges. Hossza cca: 56-58 centi. Végül de nem utolsósorban, egy szép vers a csipkéről, csak mert szeretem a verseket, és mert olyan kedves, hangulatos, akárcsak ez a nyaklánc (remélem). :-) Papp Ágnes Csacska Csipke Csalfa csacska cseppke csipke ritkán röppen randa részre fátylak fodrán jót fürödve penderülve pödröntére ruccan egyet rád hajolva hívogatva csalfa táncra jöjjön jóság mosolyára édesgetne ráncba hátha rázza rázza pörgeszála mindhiába társasága csendre vágyna csacskasága tovaszállva csipkeálmot horgol mára.
A stílus a személyiség kortalan megnyilvánulása. (Tish Jett)
Összetevők

6mm paracord, hengeres mágneskapocs


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 5 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

csomózás


Jellemző
paracord, 6mm, fonott, tarka, nyaklánc

Színek

tarka


Termékkód

3055261

A kiválaszott terméket postai úton ajánlott elsőbbségi előrefizetéssel 1-3 munkanapon belül teljesítem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Baranya megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
580 Ft 1 160 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
650 Ft 1 300 Ft

Készítette

particulARTist

particulARTist

A kiegészítők többet elárulnak egy nő stílusáról mint maguk a ruhák. /Tish Jett/

5 (46)

particulARTist boltja  ›

Róla mondták

“A termék valóban nagyon egyedi és kreatív. Az alkotó gondosan csomagolta, és kedves meglepetést készített a rendelés mellé. Kapcsolattartás tökéletes.”

bobabobek

Egyedi rendeléseket is vállal

particulARTist további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek