Design beton- tölgyfa hangulatlámpa fényerőszabályzós

Egyedi beton. tölgyfa lámpa, asztalra földre helyezhető. A lámpa ötvözi a beton ridegségét a tölgyfa illetve a benne található Edison s...

kézműves termék, készítette: KissDesignStudio
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: beton, tölgyfa, edison izzó, méhviasz, textilkábel
technika: famegmunkálás, szobrászat

Design beton- tölgyfa hangulatlámpa fényerőszabályzós

Design beton- tölgyfa hangulatlámpa fényerőszabályzós leírása

Egyedi beton. tölgyfa lámpa, asztalra földre helyezhető. A lámpa ötvözi a beton ridegségét a tölgyfa illetve a benne található Edison szénszálas izzó melegségével. Melegséget, meghittséget árasztó fényével a nappali, háló díszévé válhat. Attól függően, hogy mekkora fényt szeretnénk egy forgatható potméterrel szabályozható az izzó ereje. Az erősebb akár olvasáshoz használatos fénytől az éppen csak a izzó szál körvonalát kirajzoló hangulat fényig.

Jellemzői:
- anyaga beton és tölgyfa, a fa rész lenolajjal, valamint méhviasszal kezelve
- fényerő szabályzó (egyben kapcsoló is)
- textilkábel, bakelit dugvilla
- Edison izzó
- alján textil bútorvédő

Mérete: magasság: 29 cm, szélesség: 12,5 cm, mélysége: 7,5 cm. súly: 3 kg

Design beton- tölgyfa hangulatlámpa fényerőszabályzós jellemzői

kézműves termék, készítette: KissDesignStudio

színek

termékkód
3643066

feltöltve
2020. február 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Design beton- tölgyfa hangulatlámpa fényerőszabályzós szállítása

Termékeimet gondosan csomagolva küldöm, ezért nem kell tartani az esetleges sérülésektől, törésektől. A készleten lévő termékek 2 munkanapon belül feladásra kerülnek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Design beton- tölgyfa hangulatlámpa fényerőszabályzós alkotója: KissDesignStudio

KissDesignStudio
Régóta szeretem, figyelgetem, keresgetem az egyedi az átlagostól eltérő dolgokat, tárgyakat. Magam is próbálkoztam már ezzel azzal, rendszeresen barkácsolgatok itthon. A fa mindig is közel állt hozzám, egy évvel ezelőtt figyeltem fel a beton dísztárgyakra. Rengeteg éjszakát töltöttem azzal, hogy az internetet bújva, ötleteket, technikákat elsajátítva belekezdjek egyedi, fa, beton és a kettő ötvözetéből gyártott lámpákba, lakáskiegészítőkbe. Mára már jó pár terméket gyártottam, valamint egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok, imádom a kihívásokat. Várlak egyedi termékeimmel, remélem lesz ami elnyeri tetszésedet és a te lakásod egyik dísze lesz.

Üdvözlettel: Kiss Design

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: