Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Karácsony - Karácsony 2018 - egyedi, kézműves karácsonyi képeslap és pénzátadó szett. karácsony, Christmas card

Karácsony - Karácsony 2018 - egyedi, kézműves karácsonyi képeslap és pénzátadó szett. karácsony, Christmas card leírása

késztermék, azonnal szállítható

A Karácsony 2018 képeslapsorozatom annyira egyedi, hogy a sorozatban lévő minden képeslapból egyetlen darabot készítek. Ezért, ha valamelyik elnyeri a tetszésedet, kérlek, ne sokáig gondolkozz, üsd le.

Egyedi, különleges, kézműves képeslapot és pénzátadót készítettem karácsonyra azonos stílusban, melyben az ünnephez méltóan adhatod át jókívánságaidat és pénzajándékodat a szeretteidnek.

A képeslap és pénzátadó elejét díszítő karácsonyfa díszeket saját magam festettem és mixed media technikával tettem még egyedibbé.

A képeslap kinyitható, belsejébe saját üzenet írható, a pénzátadóban egy zsebet rejtettem el a pénzajándékodnak.

A képeslap és a pénzátadó csak együtt vásárolható meg, az ár a két termékre együttesen vonatkozik.

SZERZŐI JOG:
A képeslapon és pénzátadón található grafikai elem szerzői jogvédelem alatt áll és a szerzői jog ide vonatkozó részei védik. A termék megvásárlásával a grafika tulajdonjoga nem kerül át a vásárlóra, az továbbra is az alkotók tulajdonát képezi. Csak személyes használatra, kereskedelemben nem értékesíthető.

Design ©Judit Balint's Handicrafts

Nézd meg a Karácsony 2018 képeslapsorozatom egyéb képeslapjait:

https://www.meska.hu/Shop/index/16582/57199

Mérete:

képeslap:
12 cm x 15 ,5 cm

pénzátadó:

18 cm x 10 cm

Karácsony - Karácsony 2018 - egyedi, kézműves karácsonyi képeslap és pénzátadó szett. karácsony, Christmas card jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
3233237

feltöltve
2018. október 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karácsony - Karácsony 2018 - egyedi, kézműves karácsonyi képeslap és pénzátadó szett. karácsony, Christmas card szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 300 Ft 2 300 Ft

Karácsony - Karácsony 2018 - egyedi, kézműves karácsonyi képeslap és pénzátadó szett. karácsony, Christmas card alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: