Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rénszarvasos marokcsörgő, babajáték 3 éven aluliaknak szülinapra, babalátogatóba, karácsonyra vagy csak úgy

Termék ára: 3 950.- Ft

szállítási díj, feltételek

Nevesítés

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Rénszarvasos marokcsörgő, babajáték 3 éven aluliaknak szülinapra, babalátogatóba, karácsonyra vagy csak úgy leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egyedi tervezésű, rénszarvas formájú marokfigura, babajáték, babacsörgő, melyet úgy terveztünk, hogy könnyen illeszkedjenek az apró babakezekbe. Ideális ajándék babalátogatóba, szülinapra, karácsonyra vagy "csak úgy".

A szemét, száját filcből varrtam rá kézzel, antiallergén tömőanyaggal töltve.
Test előoldal: 100% pamutvászon, filc
Hátoldal: pihe-puha mikropolár
Felár ellenében névre szólóan is kérhető, így még egyedibb, személyre szólóbb ajándék lehet. Megrendeléskor a kért nevet írd be az üzenet rovatba.

Magassága (fülek nélkül): 20 cm
Magassága (fülekkel): 22 cm
Állatszőr és füstmentes környezetben készült.
Mosógépben (mosózsákban vagy kispárnahuzatban) max. 40 fokon mosható.

Szeretettel ajánlom további marokfiguráimat is!

Rénszarvasos marokcsörgő, babajáték 3 éven aluliaknak szülinapra, babalátogatóba, karácsonyra vagy csak úgy jellemzői

kézműves termék, készítette: banikomuhelye
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3239018

feltöltve
2018. október 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rénszarvasos marokcsörgő, babajáték 3 éven aluliaknak szülinapra, babalátogatóba, karácsonyra vagy csak úgy szállítása

Többféle szállítási mód közül választhatsz:
- személyes átvétel (Budapest, III.) ingyenes,de csak előreutalás után tudom ezt biztosítani neked
- MPL futárszolgálat (előre utalással vagy utánvéttel)
- MPL postán maradó (előre utalással vagy utánvéttel)

Termékeimre 30 napos öröm- és mosolygaranciát vállalok
Ha az általam készített termék mégsem csal széles mosolyt a megajándékozott gyermek/felnőtt arcára, akkor a vásárlástól számított 30 napon belül egyszerűen csak küldd vissza a terméket, és én minden kérdezősködés nélkül visszafizetem a teljes vételárat (ebben a vásárláskor kiszámlázott postaköltség is benne van). A termék visszaküldésének költsége azonban Téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 610 Ft 610 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 450 Ft 1 450 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 210 Ft 1 210 Ft
Személyes átvétel III. kerület (csak előre utalással) 0 Ft 0 Ft
Postán maradó szállítás előre utalással 970 Ft 970 Ft
Postán maradó szállítás utánvéttel 1 210 Ft 1 210 Ft

Rénszarvasos marokcsörgő, babajáték 3 éven aluliaknak szülinapra, babalátogatóba, karácsonyra vagy csak úgy alkotója: banikomuhelye

banikomuhelye Bakonyi Anikó textiljáték-készítő vagyok, a baniko műhelyének megálmodója. Egyedi, stílusos textiljátékokat készítek színes, minőségi anyagokból.

Szeretek designer anyagokkal dolgozni, mert sokkal színesebbek, vidámabbak a hazai méteráru boltokban kapható társaiknál, ill. sokkal finomabb tapintásúk, jobb a forma- és színtartósságuk is.

2016 őszén, miután textiljáték-készítő lettem, alkottuk meg iparművész férjemmel közösen gombszemű plüssállataimat. Megtervezésüknél az volt a cél, hogy
- egy könnyen kézbe vehető,
- szerethető,
- ölelhető játék szülessen,
- amihez jó odabújni,
- kellemes érzés legyen megsimogatni, megtapogatni.

Plüssállatkáim megvásárlásával nemcsak egy új barátot, alvótársat kapsz, hanem a különböző struktúrájú anyagoknak köszönhetően egy olyan játékot, mellyel fejlesztik gyermeked taktilis (bőrrel való érintkezés) érzékelését. A különböző méretű gombok révén akár a kisebb-nagyobb relációt is gyakorolhatjátok. A vidám színek pedig elősegítik a színek beazonosítását, megnevezését.
3 év alatti gyerekeknek marokfiguráinkat ajánljuk, melyeknél a gombszemeket filcszemekre cseréltük, így abszolút biztonságosak számukra is.

Terveink szerint nem csak állatokat, hanem egyéb mesebeli lényeket - mint például unikornist, boszorkányt, manókat, tündéreket - is életre keltünk a jövőben, mert imádjuk a meséket és a játékokat.

Farsangi szezonban pedig szintén a férjem által készített álarcokat kínálunk.

Termékeinket bátran ajánljuk szülinapra, babalátogatóba vagy bármilyen más alkalomra! Nevesítve is rendelhetők, így igazán személyre szabható az ajándék.

Ezért hát játékra fel, mert játszani együtt jó!
Örömmel és mosollyal teli játékot kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: