bohóc kerek fejű báb - játék & sport - bábok - kesztyűbáb - Meska.hu
bohóc kerek fejű báb - játék & sport - bábok - kesztyűbáb - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
Általában sokan szeretik a bohócokat. Ez a bábfigurám kb 70 cm hosszú. A hátán lehet belenyúlni és mozgatni. A kesztyű rész filcből készült. Inge plüss anyag. Nadrágja pamut anyag. Cipője fekete filc, piros zsinór fűzővel. sapkája szintén kék filc. Haja szép piros fonal. Feje friz vattával tömött. Arca textilfestékkel festett. Személyes átvétel Budapesten.
Összetevők

filc, plüss, fonal, zsinór, pamutanyag, friz vatta, ragasztó, vastag gumi, cérna, festék


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Iparművész/design termék



Technika

baba-és bábkészítés, varrás


Jellemző
játék & sport, bábok, kesztyűbáb, plüss, kedvenc, filc, piros, cirkusz, piroshajú

Színek

kék, piros, türkiz


Termékkód

4643985

Sajnos a szállítási díjnak a megállapítása részemről bizonytalan. Személyes átvétel a legegyszerűbb. Utánvétes szállításnál lehet különbség az általam írt összegnél, de ez a forma azért jó, mert csak annyit kell fizetni, amennyibe valójában kerül. Kinyomtattam a posta által megadott táblázatokat, személyesen is beszéltem a feladásokról a postán, de egyértelmű válaszokat nem kaptam.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
DPD Express háztól házig előre fizetéssel
2 860 Ft 2 860 Ft
DPD Express Conor háztól házig előre fizetéssel
2 887 Ft 2 887 Ft
SAMEDAY háztól házig előre fizetéssel
2 800 Ft 2 800 Ft

Készítette

Mikildi

Mikildi

Vegyed-vigyed Mikildi változatos retró figuráit.

5 (184)

Mikildi boltja  ›

Róla mondták

“Köszönöm szépen a csodálatos 7 fejű sárkányt. Nagyon igényes, szép munka. A Kis Unokámnak rendeltem születésnapra. Nagyon meg vagyok vele elégedve.”

Tinky

Egyedi rendeléseket is vállal

Elérhető: 1 db

Mikildi további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek