Könyv védő tok / Könyvtok / Sárkányszem barna selyemfényű valódi bőr könyvtok / Fantasy rajongó ajándék / Könyv védő tok

Valódi bőrből készítettem ezt a sárkány szemes könyvtokot. A szemet bőr festékkel festettem, üveglencsét ragasztottam rá. Fém kellékekk...

kézműves termék, készítette: globerina
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, pamutvászon, fém csat, bőrfesték, üveglencse
technika: bőrművesség, festett tárgyak

Könyv védő tok / Könyvtok / Sárkányszem barna selyemfényű valódi bőr könyvtok / Fantasy rajongó ajándék / Könyv védő tok

Könyv védő tok / Könyvtok / Sárkányszem barna selyemfényű valódi bőr könyvtok / Fantasy rajongó ajándék / Könyv védő tok leírása

Valódi bőrből készítettem ezt a sárkány szemes könyvtokot. A szemet bőr festékkel festettem, üveglencsét ragasztottam rá.
Fém kellékekkel díszítettem.

Csattal záródik, ezáltal állítható, különböző vastagságú és méretű könyvek védőtokjaként szolgál. Kemény- illetve puhatáblás könyvekhez is javasolt.

A bélése pamutvászon,

Tökéletes választás utazó olvasóknak, hiszen védi a könyvedet, nem gyűrődik, szakad, karcolódik.
Hordás során nem csúszik ki a tokból a csatnak köszönhetően.

Belső méret:
magasság: 25,4 cm
szélesség: 19,8 cm

Ez a könyvtok olyan
* keménytáblás könyveknek készült, melyek max 4-500 oldalasak / magasságuk: 23,5 cm/
* puhafedeles könyveknek készült, melyek max 1000 oldalasak /magasságuk 20 cm/

Tökéletes választás sárkány rajongóknak, könyvmolyoknak, fantasy fanoknak.

-----------

ÁPOLÁS

Valódi bőr termék, épp ezért gondozást igényel. Minden ilyen termékemet méhviasszal kenem be, miután elkészült, mely védi, ápolja a bőrt. A festett részek miatt kizárólag ilyen típusú ápolókrémet javaslok, hiszen zsírozni nem lehet.
Kérném még figyelembe venni, hogy a méhviasz védi a bőrt, némileg vízhatlanná teszi, de nem vízállóvá.

----------

Könyv védő tok / Könyvtok / Sárkányszem barna selyemfényű valódi bőr könyvtok / Fantasy rajongó ajándék / Könyv védő tok jellemzői

kézműves termék, készítette: globerina

színek

termékkód
3576232

feltöltve
2019. november 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Könyv védő tok / Könyvtok / Sárkányszem barna selyemfényű valódi bőr könyvtok / Fantasy rajongó ajándék / Könyv védő tok szállítása

> Az átutalás beérkezése után 1-2 munkanapon belül postázom a megrendelt terméket MPL futárszolgálattal vagy postai úton, a csomag nyomon követhető.
> A csomag a feladástól számított 1-2 munkanapon belül átvehető a postán/csomagautomatában vagy kézbesítik. /Attól függően melyik postázási módot választottad./
> Buborékos borítékban postázok.
> Minden terméket díszcsomagolással küldöm, így ha ajándékba szánod, a csomagolással már nem kell bajlódnod.
> Külföldi postázás is megoldható, ha ilyen igényed lenne, kérlek megrendelés előtt vedd fel velem a kapcsolatot.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
MPL futárszolgálat előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
MPL Postán maradó előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft
MPL csomagautomata előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft

Könyv védő tok / Könyvtok / Sárkányszem barna selyemfényű valódi bőr könyvtok / Fantasy rajongó ajándék / Könyv védő tok alkotója: globerina

globerina

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: