Minden kislány kedvence! 58cm magas. Pamut és akril fonalból horgoltam. Arca kézzel hímzett és horgolt. A sörénye és a farka fonalból h...

kézműves termék, készítette: evamolnarne
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: fonal, tüll, vatelin
technika: horgolás, hímzés

Óriás unikornis bébi

Óriás unikornis bébi leírása

Minden kislány kedvence! 58cm magas. Pamut és akril fonalból horgoltam. Arca kézzel hímzett és horgolt. A sörénye és a farka fonalból hurkolva ,copfba kötve tüll masnival. Pink színű tüll szoknyát visel. Vatelinnel béleltem. Alacsony hőfokon, kímélő programmal mosható. Nincs rajta semmi lejáró alklatrész, ezért nyugodt szívvel ajánlom kisgyerekeknek is!

Óriás unikornis bébi jellemzői

kézműves termék, készítette: evamolnarne

technika

termékkód
3340846

feltöltve
2019. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Óriás unikornis bébi szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft

Óriás unikornis bébi alkotója: evamolnarne

evamolnarne
Szeretettel köszöntök minden kedves Meska látogatót!

Molnárné Éva vagyok. Gyerekkorom óta kézimunkázok. (kötés-hímzés-horgolás)
Ebben nőttem fel, édesanyám és nővérem is mióta az eszemet tudom folyamatosan szabtak-varrtak, kézimunkáztak. Minden kétkezi munkát magunk csináltunk, így ragadott el engem is az alkotás szeretete! Sőt a lányom még fest is kevéske szabadidejében, meleg szívvel ajánlom az ő munkáit is nektek! Utóbbi időben főleg horgolással és a rongy-filc baba készítéssel foglalkozom. Régi vágyam volt ez ,hogy babákat készítsek! Mindig mást szeretek alkotni, sosem készítek egyformát. Szeretem a meséket még most is, próbálkozom a mesehősöket és figurákat is életre kelteni! Szeretem az egyedi dolgokat, ezért ha van saját elképzelésed, vagy kedvenc figurád, amit nagyon szeretnél ,küldj róla képet és megvalósítom az álmod! :)
....mert alkotni öröm és kikapcsolódás, saját kézzel, szívvel-lélekkel!
Üdvözlettel: Éva

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek