3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu 3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu
3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu 3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu
3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu
3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu
3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu 3db bordó LEVENDULA ZSÁK  5x10cm  100% levendulával töltve  -  - Meska.hu
Szárított levendula virággal(10 gramm) töltöttem meg 3db kis pamutvászon zsákocskát. Szatén szalaggal átkötöttem, akasztót is tettem rá. Mérete: 5x10cm,akasztó:9cm. A zsák utántölthető, de erre sokáig nem lesz szükség, mert évekig fog illatozni, molyokat űzni, nyugalmat árasztani. Ha nem érzed eléggé intenzívnek az illatát, csak bátran morzsolgasd meg a zsákocskát, így a levendula virágok újra intenzív illatot árasztanak!!!
Összetevők

pamutvászon, szatén szalag, pamut csipke, levendula


Ára

/ csomag


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
levendula

Színek

bordó, fehér


Termékkód

3654092


Eladó

Rózsahegyiné Bőte Mónika , 6500 Baja, Fehérló utca 33.

Kedves Vásárlóim!

A termékeket postai úton, ajánlott levélként vagy csomagként, vagy csomagautomatába tudom küldeni előre utalás után, de minden esetben e-mailben vegyük fel a kapcsolatot a félreértések elkerülése végett!

Személyes átvételre jelenleg nincs lehetőség. Ezt csak abban az esetben válassza, amennyiben több terméket vásárol és/vagy nem biztos a postázás módjában. Ezt később e-mailben megbeszéljük.

Itt találod a hozzád legközelebb eső csomagautomatát: https://www.posta.hu/szolgaltatasok/szolgaltataskereso?types=postamachine




Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Bács-Kiskun megye)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 350 Ft 2 370 Ft
Postai küldemény házhoz szállítással előre fizetéssel
2 370 Ft 2 370 Ft
Postán maradó ajánlott küldemény előre fizetéssel
1 350 Ft 1 350 Ft
Csomagautomatába előre fizetéssel (Magyar Posta)
1 295 Ft 1 295 Ft

Készítette

rozsamoni

rozsamoni

Szívvel-lélekkel és kézzel készült termékek

5 (604)

rozsamoni boltja  ›

Róla mondták

“Olyan ötletes zsákocskákat vettem "rozsamonitól", hogy öröm használni. Szívből ajánlom.”

Kertitunde

Egyedi rendeléseket is vállal

rozsamoni további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek