Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kutyabarátok előnyben, Amazonit és vörös jáspis fülbevaló és karkötő

Kutyabarátok előnyben, Amazonit és vörös jáspis fülbevaló és karkötő leírása

késztermék, azonnal szállítható

A karkötőt amazonit chips gyöngyből, 6mm-es vörös jáspis golyóból készítettem rugalmas gumis alapra.
A karkötő kb. 16-17 cm-es csuklón simul ki szépen. A fém fityegő kifejezetten kutyabarátoknak szól, amennyiben te mégis más fityegővel szeretnéd, jelezd felém üzenetben és megoldom.
A fülbevaló 3cm+biztonsági akasztó.

Aktuális AKCIÓK!
1. 6000Ft. feletti vásárlás esetén a postaköltséget vállalom!

2. Boltomban az akciós polcon mindig találsz néhány terméket, amit olcsóbban megvásárolhatsz.

3.Amennyiben három terméket vásárolsz egyszerre, a "választható" polcomon is nézz körül és válassz Magadnak egy negyedik, ajándék terméket.
(ezt a rendszer úgy fogja Neked mutatni, mintha vásároltad volna, de semmi gond, én tudni fogom, hogy ajándék.)

Üdv: Kata

Kutyabarátok előnyben, Amazonit és vörös jáspis fülbevaló és karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: korallkata
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3249493

feltöltve
2018. október 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kutyabarátok előnyben, Amazonit és vörös jáspis fülbevaló és karkötő szállítása

Lehetséges szállítási mód:Előre utalás után postai úton juttatom el az ékszereket a vásárlóimhoz.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Kutyabarátok előnyben, Amazonit és vörös jáspis fülbevaló és karkötő alkotója: korallkata

korallkata Meska interjú az alkotóval »

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer saját tervezésű ékszereket fogok készíteni. Kezdetben csak a családom és magam örömére alkottam, de most már kicsit tudatosabban gondolkodom a választott hobbymról, mindennapos tevékenységgé nőtte ki magát. És persze imádom, nagyon sok tervem van, és nagyon jó így kiélni a kreativitásomat. Az ékszereim elkészítésekor a gyöngyök mellett ásványokat használok, ebből is előnyben részesítem a szabálytalan formákat, mert ahány ásvány, annyi formában és színben fordul elő. Lenyűgöz a természet eme szépsége, és nem utolsó sorban még egyedi rezgési energiájukkal az egészségünkre is jó hatással vannak.

A termékeim postázását csak belföldi címre vállalom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek