Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fa tálca mandalamintával-fehér

Fa tálca mandalamintával-fehér leírása

késztermék, azonnal szállítható

Használati tárgyainkat szeretem magam elkészíteni és az otthonunkba illő színekben, stílusban megalkotni. Mivel a technikákat is próbálgatom, használom, egy-egy mintát többféle színben elkészítek, marad 1-1 darab ezen kreálmányokból is. Ezekre rendelést egyenlőre nem áll módomban teljesíteni de igyekszem többféle szépséggel is jönni ami elnyeri tetszéseteket.

A képen szereplő 30x30 cm es fa tálcát teljesen természetes alapú tejfestékkel festettem be. A fehér alapra stencil segítségével szürke mandala mintát festettem. A simára csiszolt tálcát kenderolajjal kezeltem, mely védi a tálca felületét.

A termékeket méretüknél fogva nem tudom levélküldeményként feladni, csak postán maradóként vagy FOX POST automatába,

Fa tálca mandalamintával-fehér jellemzői

iparművész termék, készítette: MoroBarbaraGlass
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3253552

feltöltve
2018. október 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fa tálca mandalamintával-fehér szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
FOX POST 690 Ft 690 Ft

Fa tálca mandalamintával-fehér alkotója: MoroBarbaraGlass

MoroBarbaraGlass Meska interjú az alkotóval »

Móró Barbara vagyok,négygyerkőcös anyuka. Amióta csak emlékszem mindig ügyködök valamit. Gépészmérnökként végeztem,ékszereket egyenlőre hobbiból, illetve egyedi megrendelésekre készítek. Közel 8 éve foglalkozom gyöngyfűzéssel, az utóbbi években pedig gyöngyhorgolással amivel sokakat sikerült megfertőznöm illetve tanítanom.
Lámpagyöngyöket hat éve készítek, mely révén megtaláltam az utamat.
Boltomban egyedi, nagy gonddal és szeretettel készült termékeket találsz. Mindig csak olyan termékeket töltök fel amik számomra is tökéletesek, kifogástalan kivitelezésűek. Kizárólag minőségi alapanyagokat használok mind a gyöngyök, mind az üvegek tekintetében. Lámpagyöngy ékszereimet szinte kivétel nélkül 925-ös tisztaságú ezüst kapcsokkal szerelem.

Számos ékszeremet 2009-ben az Iparművészeti Lektorátusnál zsűriztettem.

Egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok, írj bátran üzenetet.
Látogass ell hozzám rendszeresen, igyekszem naponta újdonságokkal szolgálni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek