Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Ezüst Mexikói Galaxy Opál karkötő

Ezüst Mexikói Galaxy Opál karkötő leírása

Mexikói Galaxy Opál ezüstbe foglalva.

Ezüstékszereimet hagyományos ötvös technikával, keményforrasztással, kézzel, készítem.

Youtube video: https://www.youtube.com/watch?v=13hJTfGA9JA

Az ezüstöt oxidáltam.

Karkötő hossza - A karkötőt oldaról kell feltenni, és utána enyhén állítható.

Ezüstékszereim szlovákiai fémjellel és a névjelemmel vannak ellátva.
A Nemesfémvizsgáló és Hitelesítő Intézet határozata alapján a Szlovák köztársaságból származó, fémjelzési kötelezettség alá eső nemesfém tárgyak fémjelzése a magyar fémjelzéssel egyenértékűnek minősülnek.

Ezüst Mexikói Galaxy Opál karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: Lennyhandmade

jellemző

színek

termékkód
3254156

feltöltve
2018. október 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ezüst Mexikói Galaxy Opál karkötő szállítása

Minden ékszert ajandékdobozban, biztonságos borítékban, első osztállyal, ajánlottan küldök. Mivel Szlovákiából postázok, a szállítás 4-5 napig tart.

Ha az ékszer bármilyen okból nem tetszik, nem áll jól, 7 napon belül visszaküldheted az eredeti csomagolásban, és visszaküldöm az árát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 300 Ft 1 300 Ft

Ezüst Mexikói Galaxy Opál karkötő alkotója: Lennyhandmade

Lennyhandmade Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok, Andrea vagyok, Szlovákiában, Kassán élek a családommal. Két kisgyermekem van, akiket imádok, és minden szabadidőmet velük töltöm. Ha van egy kis időm, akkor ékszereket készitek.

Ékszereimet sajátkezűleg készítem, elsőosztályú ásványokból.Minden darab egyedi, két egyforma ékszert nem készítek.

Tiffany technikával dolgozom, amivel eredetileg festett üvegablakok készültek. A technika Louis Comfort Tiffany-ról lett elnevezve. A "Tiffany" üvegdarabokból álló tárgy készítése során használt technikának köszönheti nevét. Ennek a technikának köszönhetően a díszüvegezés (ónozás, festés, ólomüveg) szerte a világon reneszánszát éli, nagy népszerűségnek örvend.

Én az üvegdarabokat ásványokra cseréltem. Kedvenc ásványaim közé tartozik a Labradorit, Holdkő, Hegyikristály, Borostyán, Ametiszt, de sok más ásványból készítettem már eredeti medált, fülbevalót vagy gyűrűt.

Az ékszert úgy hordjad, hogy lehetőleg ne érje őket parfüm, hajlakk es hasonló "kémia". Fürdés, zuhanyozás előtt vegyed le. Minden ékszert dobozban küldök.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: