Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nyári est elnyújtva

Termék ára: 12 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kontúr

db
kosárba teszem
egyedi kérésem van

Nyári est elnyújtva leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Igazi szín- és forma kavalkád, garantáltan feldobja a hangulatod. Könnyű és leheletfinom selyem anyaga nyári estéken is kellemes viselet. A boltomban található „Nyári est selyemkendő” hosszúkás változata.

A képen látható kendő mintáját kézzel rajzoltam meg papírra, ezután kiválasztottam a gyöngyház csillogású selyemkontúrt, s ezzel rajzoltam meg a mintát a selyem anyagra. Ezt követően a sok apró részletet egyenként festettem a különböző színekkel. Száradás után vasalóval fixáltam, hogy a színek még (a kímélő!) mosás után is megmaradjanak.

Amennyiben úgy érzed, a Te elképzeléseidhez más színezés passzolna, nyugodtan írd meg nekem és igyekszem megvalósítani. Ha más színű kontúrt választanál, ezt kiválaszthatod a vásárlásod során. A képen megjelenő színektől eltérő színek vagy kontúr használatáért nem számolok fel felárat.

Anyaga 100% hernyóselyem (pongee 05), mérete 150*40 cm, szélei szegettek. Langyos vízben samponnal, kíméletesen mosható, nedves állapotában óvatosan vasalható. A sálat gondosan csomagolva, kezelési útmutatóval ellátva postázom.

Személyes átvételre Budapesten van lehetőség.

Nyári est elnyújtva jellemzői

kézműves termék, készítette: LauAni
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
3161309

feltöltve
2018. október 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyári est elnyújtva szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) csomagautomata 889 Ft 889 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) postán maradó/Pontra 1 400 Ft 1 400 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) házhoz kézbesítés 1 790 Ft 1 790 Ft

Nyári est elnyújtva alkotója: LauAni

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek