Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szülinapos képeslap, kis gombával

Szülinapos képeslap, kis gombával leírása

késztermék, azonnal szállítható

Szülinapi képeslap 15x10 cm méretben.
Az alap bordó papír. Rajta régi képeslapból kivágott Happy Birthday felírat és hullámos díszítés. A lapot ezüst színű papírvirágok díszítik, közepükön fehér öntapadós félgyöngy van. A lap központi dísze az öntapadós gomba.

Szülinapos képeslap, kis gombával jellemzői

kézműves termék, készítette: judith73
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2651241

feltöltve
2018. október 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szülinapos képeslap, kis gombával szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 115 Ft 150 Ft

Szülinapos képeslap, kis gombával alkotója: judith73

judith73 Varga Andreának hívnak, de a legtöbben csak Andinak szólítanak.
Hosszabb betegség után a húgom tanácsolta, hogy kezdjek bele valami kreatív dologba. Azért, hogy el tudjam terelni a gondolataimat, vidám és szép percekkel töltsem meg a napjaimat. Először csak azért készítettem képeslapokat, hogy családi és baráti körben elküldjem őket. Később viszont olyan sok ötletem lett, hogy egyre több képeslap született.
Így jött a gondolat, hogy ha másoknak is tetszenének el is adhatnám őket.
A lapok papír alapanyagokból készülnek.
A díszítéshez viszont bármilyen anyagot felhasználok, amiről úgy gondolom, hogy illik a képeslap hangulatához, témájához. Főként új anyagokat használok, melyeket hobbi boltokból szerzek be. De mindent elteszek amiről úgy gondolom, hogy a későbbiekben felhasználható lehet egy lap elkészítéséhez. Ezek lehetnek: gombok, szalagok, bizsu fülbevalók, régi képeslapok, csomagoló anyagok, textíliák stb.
Az összeállításhoz elsősorban különböző ragasztókat használok, de van hogy varrni is kell.
Ha szükséges, sablonokat , nem kis kutató munkával az interneten keresek.
Eddig csak képeslapokat készítettem, de terveim között szerepel ajándék kísérő kártyák és meghívók készítése is. A lapokra az esetek többségében nem írom rá, hogy milyen alkalomra szól. Így ha a koncepció engedi több alkalomra is elküldhető.
Szívesen készítek egyéni megrendelésre is!
Nagyon szeretem csinálni, mert teljesen kikapcsol és olyan alkotások jönnek létre melyeket szívesen nézegetek!
Remélem sikerült felkelteni az érdeklődéseteket és örömmel rendeltek majd tőlem!
Üdvözlettel: Andi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek