Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mozaik kép (újdonság)rózsa

Mozaik kép (újdonság)rózsa leírása

késztermék, azonnal szállítható

Mérete 20x20 cm keret nélkül szállítva.
A kép műanyaghatású vászon alapra ragasztással készül. A kb 2*2 mm-es négyzet alakú csiszolt műanyag gyöngyöket kell elhelyezni az alapon. A gobelin-re hasonlító kép a csiszolt gyöngyöknek köszönhetően fény hatására csillogó hatású.
Nevem alatt található egy másik minta, amely már elkészült.
(a teljes alap mérete 26*29, a keretezésnél ez előny mert a kép köré bármilyen tetszőleges, a képkeret színével harmonizáló színű kartonlappal még hatásosabbá tehető. )
Igény esetén más mintát is elkészítek, de az alap rendeléssel kb 3 hónap.
Különleges, nem találkozik vele mindenhol.

Mozaik kép (újdonság)rózsa jellemzői

kézműves termék, készítette: scagi
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2654548

feltöltve
2018. október 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mozaik kép (újdonság)rózsa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Mozaik kép (újdonság)rózsa alkotója: scagi

Magamról
A nevem Schmidt Ágnes nagyon sok kézműves, kreatív technikát űzök évek óta. Valamit mindig kitalálok és kipróbálom. A családomhoz tartozó gyerekeknek igyekszem átadni az alkotás örömét, megfertőzve őket, ezért időnként kell valami újat keresni. :)
Évekig hímeztem különböző terítőt, párnát, kötöttem, horgoltam, varrtam gyerek és felnőtt ruhát is. Kipróbáltam a gyöngyfűzéseket, egy ideje a festészetet gyakorlom. Akrillal kezdtem, rengeteg virágcsendélet született kartonra, de az olajfestés számomra szebb, egységesebb.
Az internet egy csoda, hiszen temérdek témában lehet tanulni, ötletet, alapanyagot beszerezni. A festés mellett most egy új mozaik technikát találtam, melyet megosztok az érdeklődőkkel.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek