Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Adventi dísz

Adventi dísz leírása

Csipkézett fém tálcába épített adventi dísz, kerámia rénszarvassal, gömbökkel, termésekkel, különböző karácsonyi kiegészítőkkel.

Méret: 12 x 15 x 30 cm (szélesség x magasság x hosszúság).

Adventi dísz jellemzői

kézműves termék, készítette: levenduladekor

technika

termékkód
3258268

feltöltve
2018. október 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Adventi dísz szállítása

Minden termékemre 100 % pénz visszafizetési garanciát vállalok. A termék kézhezvételétől számított 14 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted a vásárolt terméket (ha pl. nem tetszik, vagy meggondoltad magad), melynek vételárát a megadott számlaszámra 14 napon belül visszautalom.

Személyes átvételre Kecskeméten van lehetőség. Ha PostaPont-ra kéred a szállítást, vagy Foxpost automatába akkor kérlek a megrendelés során jelezd, hogy melyik postára/Foxpost automatába kéred a megvásárolt terméket. A szállítási díjak tájékoztató jellegűek, pontosan a vásárlást követően tudom megadni.

FIZETÉSI HATÁRIDŐ: 7 nap (utalás esetén)! Amennyiben ennyi idő alatt nem érkezik meg az utalás, illetve a Vevő nem jelzi fizetési késedelmét, úgy a sikertelen adásvétel bejelentése mellett negatív értékeléssel lezárom a "vásárlást" külön értesítés nélkül. Tisztelettel kérek mindenkit, hogy mindezek figyelembevétele mellett küldje el megrendelését. Hálásan köszönöm, hogy Te is felelős Vásárló vagy.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
PostaPont-ra szállítás 1 090 Ft 1 090 Ft
Házhoz szállítás 1 310 Ft 1 310 Ft
Foxpost automatába 599 Ft 599 Ft

Adventi dísz alkotója: levenduladekor

levenduladekor Azt az őszinte örömet és elragadtatást látni az arcokon, amelyet egy-egy "alkotásom" kivált a vásárlójából, vagy a megajándékozottból, igazán felemelő.

Látom, hogy sokunknak az ajándékozás mekkora gond, hogy mennyit töprengünk egy-egy születésnap, névnap, ballagás, karácsony, vagy bármilyen alkalom előtt, hogy "Mit is vegyek?" "Minek is örülne igazán?". Mindenki olyan ajándékot keres, amely nem tucat-tizenkettő, amely hasznos és örömet okoz. Keresik az egyedit, az egyetlent, amelyről mindig Ők jutnak majd eszébe a megajándékozottnak.

És miben tudok segíteni Neked én?

Abban, hogy ennek a csodának mostantól menthetetlenül Te is részesévé válsz, hiszen ösztönös igényed van arra, hogy "Adj!", hogy az ajándékozás pillanatát széppé, emlékezetessé tedd.

De ki is vagyok én?

Napközben a munkát védelmező ember, délután családanya, háziasszony, pár, este a kreatív alkotó. Már kislány koromban is imádtam mindent, amelyet kétkezi munkával állíthattam elő, festettem, hímeztem, varrtam, barkácsoltam, terméseket gyűjtöttem a természetben ... és az alkotás öröme és szeretete ma is töretlenül él bennem. Minden új alkotás egy újabbat inspirál, összekapcsol, megmásít.

Milyen termékeket kínálok a boltomban?

Elsősorban két fő kategóriában találkozhatsz a termékeimmel, egyfelől ajándéktárgyakkal - dekorációval, másfelől natúrkozmetikumokkal.

Az ajándéktárgyak között díszdobozok, koszorúk, fa alapú tárgyakra készült ékítmények, lakásdekorációs kiegészítők, szezonális "finomságok", ékszerek, varrott csodák szerepelnek.

És a natúrkozmetikumok?!

Egy kicsit test idegennek gondolhatnád ...

De kezdjük az elejéről. A Föld-jegy szülöttje vagyok, így a természethez (természeteshez) való vonzódásom mondhatni lételemem. Az aromaterápia, a fitoterápia a napi életünk része, sok múló nyavalyát gyógyítunk a családban illóolajokkal, gyógynövényekkel. Mindennek egyenes következménye, hogy a testápolásban, szépítkezésben is a természethez fordultam.

Sok évvel ezelőtt kezdődött, hogy a natúr, kézműves szappanok újra reneszánszukat kezdték élni és engem is elvarázsolt a színes - illatos tömböcskék világa. De sehogyan sem találtam az igazit. Kitartó munkámnak köszönhetően rájöttem, hogy a természetes szappanok által kiváltott bőrpírt, viszkető - húzó érzést a főként pálmaolajból, napraforgó,- és egyéb, kozmetikai szempontból nem a legkiemelkedőbb ápoló tulajdonsággal felruházott alapanyagokból készült termékek okozzák. Így elkezdtem magam készíteni a szappanjainkat, természetesen pálma,- repce,- napraforgó olajok nélkül. Nálam a főszerep a shea,- és kakaóvajé, az extra szűz olívaolajé, a kókuszolajé. Mára 18 termék található a natúrkozmetikumaim között, 10 féle szappan, 4 féle fürdőgolyó, 3 féle krém és egyféle fürdősó.

És mit is érne az illatos natúrkozmetikum egy díszes dobozka nélkül :-)? Most már érted, hogy miként fonódik össze a két, látszólag egymástól eltérő termékkör?

Mi jellemzi a munkáimat?

Nagy gondossággal, aprólékosan szeretek dolgozni, csak a "tökéletes" számomra az elfogadható. Mivel tudjuk, hogy ilyen kevés van, vagy egyáltalán nincs, ezért folyamatosan kutatom, keresem az újabb technikákat, sok időt töltök egy-egy technika elsajátításával, tökéletesítésével. Minden terméket úgy készítek, mintha magamnak készíteném, ez megnyugtat, mert tudom, hogy a végeredmény egy elégedett és boldog vásárló.

Csatlakozz Te is hozzánk!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek