Göngyhimzéssel készítettem a képeken látható nyakláncot, minőségi cseh csiszolt és japán kása gyöngyök felhasználásával. A medál közpon...

kézműves termék, készítette: mahana
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: műbőr, gyöngy, szerelék, sodrony
technika: gyöngyfűzés, gyöngyhímzés, ékszerkészítés

Sütőtök medál

Sütőtök medál leírása

Göngyhimzéssel készítettem a képeken látható nyakláncot, minőségi cseh csiszolt és japán kása gyöngyök felhasználásával. A medál központi dísze az aranyló színű strassz lánc, amely szolidan ad csillogást az amúgy is impozáns medálnak. A medál alján egy 8 mm gömböcske dísz található.

A medál átmérője 6 cm, az apró bogyócska nékül.
A láncrész hossza 45 cm + a lánchosszabbító rész, ami további 6 cm. A láncrész közepe herringbone technikával készült, amit sodronyra fűztem fel, így van tartása. A lánc záró részét színben harmonizáló 6 és 3 mm nagyságú gyöngyök, és cseh kása gyöngyből készítettem el. A medál hátulját műbőrrel dolgoztam el.

Egyedi darab, nem készül belőle több.

Ajánlottan, előreutalással postázok, a mindenkori postai díjszabás költségével.

Sütőtök medál jellemzői

kézműves termék, készítette: mahana
anyag/összetevő

színek

termékkód
3458232

feltöltve
2019. július 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sütőtök medál szállítása

Személyes átvételre, valamint ajánlott postai küldeményként való továbbításra van lehetőség. Személyes átvétel Budapest belső kerületeiben, előre egyeztetett időpontban lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Sütőtök medál alkotója: mahana

mahana
Főként sújtás és gyöngyhímzés technikával készítem ékszereimet. Egyelőre nem tervezem, hogy megrendelésre alkotok, így minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen.

A személyes átvételen túl, postázást is vállalok, a mindenkori postai díjszabás árai alapján.

Az ékszerek felületét minden esetben kezelem, így nem koszolódnak és könnyen tisztíthatók egy nyirkos kendővel való áttörléssel.

Érdemes minden ékszert lógatva tárolni, főként amelyiknek bojt díszítése van, hogy a cérnabojt ne törjön meg.

A sodronyra fűzött láncrésszel készült nyakláncok esetében szintén a sodrony esetleges megtörésének megakadályozása miatt érdemes függesztve, lógatva tárolni.

Amennyiben valamilyen kérdésre nem kaptál választ, nyugodtan keress meg üzenetben, szívesen állok rendelkezésedre.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: