Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Havas táj karácsonyi dísz vintage stílusban

Havas táj karácsonyi dísz vintage stílusban leírása

Díszeink készítésekor a célunk az volt, hogy a régi idők karácsonyát megidézzük, és díszek is régies hatást keltsenek , ehhez koptattuk ,antikoltuk, hogy végül ezt a végeredményt kapjuk:)
A díszek teljes mértékben egyediek , kézzel készültek.

Postázásukkor gondosan becsomagolva küldjük őket.
Az ár 1db 10cm átmérőjű gömbre vonatkozik.
Köszönöm, hogy benéztél hozzám:)

Havas táj karácsonyi dísz vintage stílusban jellemzői

kézműves termék, készítette: Levike

színek

termékkód
2947712

feltöltve
2018. november 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Havas táj karácsonyi dísz vintage stílusban szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 310 Ft 1 590 Ft

Havas táj karácsonyi dísz vintage stílusban alkotója: Levike

Levike Kedves Látogató!

Üdvözöllek virtulális boltomban :)
Molnár Hanna vagyok , Abonyban egy kis városban élek születésem, 1996 óta. A kézművesség mindig is az életem része volt ezen belül pedig a Gyurma lassan 7 éve köti le minden szabadidőm :) Jelenleg a Neumann János Egyetem Pedagógus képző karán tanulok , hogy egy napon Tanítóvá válhassak.

Termékeim között számos ékszergyurmából készült terméket találsz , mindemellett pedig folyamatosan bővülő decoupage termékekkel színesítem kínálatomat.
Minden egyes darabot örömmel készítek el ezért biztos lehetsz benne , hogy jó minőségű kidolgozott terméket fogsz kapni , hiszen olyan munkát nem adok ki a kezemből, amit én magam sem vennék meg:)

Mint mindent így a kézművesség ezen területét is ki kellett tanulnom és mivel saját magam hibájából tanulok , így nem veszem rossz néven a negatív értékeléseket amit mára már mind kiküszöböltem:)
Pl. Decemberben már sajnos nem tudtok tőlem rendelni első negatívomat ilyen okból kaptam véletlen feloldottam az oldalam szabadságolás alól a megvásárolt terméket pedig már nem tudtam postázni mivel nem érkezett volna már meg December 24-ig :( ezt az oldalamon is feltüntettem , és vásárlás után udvariasan az e-mailben is közöltem, viszont negatívat kaptam
.
2. 2-3 negatívom abból származott hogy a megvásárolt bögréről leesett a minta . Miután rengeteg ragasztót kipróbáltam úgymond "feladtam" és változtattam a bögrét mostantól teljesen körbe díszítem , több alapanyag kell hozzá így az ára egy picit megemelkedett viszont nyugodt szívvel adom át a megrendelőnek , hiszen tudom , így már egy maradandó ajándék lesz :)

3. Semleges értékelésem abból származik , hogy egy kiskanálról lemaradt a név , emberek vagyunk így néha tévedhetünk sajnos , így amit egyedileg névreszólóan rendeltek mindig először feltöltöm az oldalamra termékeim közé , hogy Ti is ellenőrizni tudjátok :)

2- értékelés a kanál minőségéről szólt ,amivel eddig még nem volt sosem probléma viszont ez elég volt ahhoz , hogy egy 1. Osztályú jóval drágább alapanyagra váltsak!:)

Oldalamon található termékeim nem mindig vannak készleten elkészítési idejük 1-5nap amennyiben névreszólóan szeretnétek kérlek titeket vegyétek figyelembe , hogy azok elkészülési ideje 7nap .

Egyedi elképzelésed is szívesen megvalósítom írj bátran . További jó böngészést és vásárlást a termékeim között.

Egy kis használati utasítás a bögrékhez és kanalakhoz :

-bármilyen étel ital fogyasztásához tökéletes
-forrásban lévő víztől óvd és ne áztasd benne
-Tisztítását csak kézi mosogatással végezd ( mosogatógép kárt tehet benne)
-Tapasztalataim szerint sok mindent kibírnak , de azért nem árt velük az óvatosság :)

Kérlek Titeket vegyétek figyelembe , hogy UTÁNVÉTELLEL NEM postázok (többek között indokolatlanul magas költsége miatt , egy kisebb csomag kb. 2000Ft) megértéseteket köszönöm !

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek