Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan Szerettem volna valami újat, valami érdekeset belecsempészni az egyik új szappanomba. Hosszas ker...

kézműves termék, készítette: BorzaSzappan
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: extra szűz olívaolaj, naoh, kecsketej
technika: szappankészítés

Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan

Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan leírása

Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan

Szerettem volna valami újat, valami érdekeset belecsempészni az egyik új szappanomba. Hosszas keresgélés utána kecsketejre esett a választásom. Nemcsak, egyszerűsége, de megannyi jó tulajdonsága arra késztettet, hogy kísérletezni kezdjek eme remek alapanyaggal.

Bőrtípus: érzékeny, gyulladásra hajlamos, ekcémás, pikkelysömörös, normál bőr

Összetevők: szappanosított extra szűz olívaolaj, kecsketej, rózsaszín agyag

Súly: 90gramm helyett, 2014.novembertől min. 100gr+-5%/db

Leírás:
Alapvetően az extra szűz olíva olajbók készült szappanomat szerettem volna feldobni egy kicsit, és mivel a kecsketejet kiváló megoldás a száraz és érzékeny, valamint problémás, pikkelysömörös, ekcémás bőr ápolására, ezért esett a választásom erre az alapanyagra.
Ez a szappanom egy végtelenül egyszerű remekmű. Elszappanosított extra szűz olívaolajat, kecsketejet és rózsaszínagyagot tartalmaz. Krémes habja, finom natúr illata és egyszerű bája remélem használója számára is élvezetessé teszi használatát.
A kecsketej egy természetes forrása az alfára-hydroxy savnak (AHA), ami finom pilling segítségével hámlasztja a bőr fáradt felső rétegét és segíti a friss bőr képzését. Számos vitamint tartalmaz, ezek közül a legkiemelkedőbb a magas A-vitamin tartalom, mely a sérült bőr nélkülözhetetlen ápolószere. Ezen felül nem csak csökkenti a ráncok számát , de segít a pattanások megelőzésében, sőt eltüntetésében.
A rózsaszín agyag színét a benne található ásványoktól kapta. Érzékeny bőrt gyengéden táplálja, óvatosan távolítja el az elhalt hámsejteket, így a bőr felfrissül.
Az extra szűz olívaolaj remekül tisztítja a problémás bőrt, de nem zsírosít, hanem visszaállítja a faggyúmirigyek természetes működését.

Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan jellemzői

kézműves termék, készítette: BorzaSzappan

termékkód
3520221

feltöltve
2019. szeptember 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan szállítása

Rendelésed kartondobozban kerül feladásra, a csomagolás költsége az én ajándékom.

---------Futárszolgálat---------

Futárszolgálat előre fizetéssel 1190.-Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1490.-Ft

---10.000.-Ft felett --- Minden szállítási mód INGYENES!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 590 Ft 1 590 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
10.000.-Ft felett - Futárszolgálat 0 Ft 0 Ft

Kecsketejes Extra Szűz Olíva Szappan alkotója: BorzaSzappan

BorzaSzappan
Kezdeti lelkesedésem a a természetes kozmetikumok világában egy szerelemmé vált. Ezen szerelem \"gyermekeit\" kívánom bemutatni Neked a boltomban.

Számomra fontos, hogy az alkotómunka során felhasznált anyagok kiváló minőségűek legyenek.

Kerülöm a mesterséges,szintetikus anyagok használatát, ezért az illatokról 100%-ban természetes illóolajok gondoskodnak. A színkavalkádot pedig különböző fűszerek és agyagok használatával érem el.

Termékeim legnagyobb kritikusa én vagyok, bármilyen oknál fogva nem vagy elégedett a boltomból vásárolt termékekkel, ha két héten belül visszaküldöd nekem, visszatérítem a vételárat.

Nagyon remélem, hogy természetes kozmetikumaim nemcsak hasznosak lesznek, de a beléjük rejtet csepp természet és szeretet mosolyt csal használója arcára minden nap.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: