Bájos fehér angyalkát domborítottam piros fotókartonra ajándékkísérőnek. Ha szeretnénk megköszönni valakinek valamit, jól jön, ha előka...

kézműves termék, készítette: Szincsi
anyaga: karton , szatén szalag, kivágott formák
technika: papírművészet

Merci!

Merci! leírása

Bájos fehér angyalkát domborítottam piros fotókartonra ajándékkísérőnek. Ha szeretnénk megköszönni valakinek valamit, jól jön, ha előkaphatjuk a fiókból ezt a kedves kártyát, s már csak a nevünket kell a hátoldalára írni.
A kártya jól tárolható, érdemes beszerezni egy készletet belőle.
Más színben is elkészítem, érdeklődj róla.
A címke mérete a legszélesebb ponton mérve kb. 5x8 cm.
A minta a kártyán domború.

Merci! jellemzői

kézműves termék, készítette: Szincsi

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3267065

feltöltve
2018. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Merci! szállítása

Az átutalással fizetett termékekre a 14 napos pénzvisszafizetési lehetőséget biztosítom: amennyiben kézhezvétel után úgy gondolod, hogy a termék nem tetszik, nem ilyenre gondoltál, akkor egyeztetés és megbeszélés után visszautalom az általad küldött összeget.

A postaköltség tájékoztató jellegű, minden terméknél vásárláskor küldöm az utalási adatokkal a helyes összeget.
Postai szállításnál küldhető borítékokat elsőbbségi ajánlottként küldöm, hogy a lehető legkevesebb ráhatás érje. A dobozoknál, mivel csomagolással együtt a méretük meghaladja a 2,4 cm-t, a postai szállítás díja postán maradó csomagként értendő.

Továbbításra az értékük beérkezését követő 1-2 munkanap, de hétfőtől csütörtökig adom postára a termékeket, pénteken nem szeretem, hogy ne lapuljon több napig a postán.
A postaköltség minden esetben tájékoztató jellegű, mindig az elkészült terméknél jelzem. A vevő külön kérésére sima levélként is és pénteken is postázok, de így a kézbesítésért a vevőt terheli a felelősség.

Többféle szállítási mód lehetséges, vásárlásnál érdeklődj róla, mert postapontra is postázok, ez a listában nem szerepel.
Személyes átvétel csak előre egyeztetett helyen és időpontban lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 730 Ft 1 310 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 190 Ft 1 190 Ft

Merci! alkotója: Szincsi

Köszöntelek Kedves Látogató!

Nézelődj, válogass kedvedre, bízom benne, hogy találsz olyat, ami megtetszik és máskor is visszanézel hozzám. :)

Üdvözlettel: Szincsi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: