Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Textil tulipán 5 db

Textil tulipán 5 db leírása

34 cm magas textil tulipánok. Piros, narancssárga, citromsárga, vanília és fehér színben készültek.

A megadott 5 darab tulipánra értendő.
Egy tulipán ára 350 Ft, kérhető tetszőleges darabszámban is.

Válogasd össze a saját csokrod a neked legjobban tetsző színekben.

Rendelhető bármilyen más színben, Egyedi rendelésnél a tulipánok pár napon belül elkészülnek a választott színben/színekben.

Figyelem! A tulipánok dísztárgyak, a száruk részben hajlékony banbusz pálca, ha megpróbálják patkónak, karikának hajtani, el fog törni!

Textil tulipán 5 db jellemzői

kézműves termék, készítette: DobisMaria

technika

színek

termékkód
3211295

feltöltve
2018. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Textil tulipán 5 db szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 530 Ft 1 530 Ft
Posta csomagautómata 890 Ft 890 Ft

Textil tulipán 5 db alkotója: DobisMaria

DobisMaria Kedves Látogató!

Boltomban sokféle termékkel találkozhatsz, van itt horgolt játék, csodás gyöngy ékszer, párnák kicsiknek és nagyoknak, és még sok más egyébb.

Tanulmányaim során varrónői végzetséget szereztem, majd Iparművészet ifjú mestere címet. Iparművészeti tanulmányaimat kerámia szakiránnyal végeztem, de agyaggal jelenleg nem dolgozom.

Szeretek kötni, horgolni, hímezni, hímzéssel díszíteni, varrásnál foltvarrás két fajtájával dolgozom, ólomüveg technikával, és aplikálással. Ékszereket gyöngyfűzéssel, peyote technikával készítek.

Az alkotás folyamatában a tervezést szeretem a legjobban, mikor meg kell találni azt, hogy, hogyan fog az összeálni, amit én vagy a megrendelő szeretne a végén kapni. Nem adok ki a kezemből kifogásolható terméket, fontos számomra, hogy a vásárlóim minősségi terméket kapjanak.

Minden termékem egyedi, saját tervezés, nincs két teljesen egyforma darab.
---------------------------------------------------------------------
Postázásná minden termék a duplán van csomagolva, a bodíték vagy egyébb külső borítás mellett (pl doboz) a termék egy saját műanyag csomagolást is kap. Törékeny termékeknél ez bubifólia, ha szükséges pl. ékszereknél kartonlap is kerül a borítékba, erre van a pl. nyaklánc rögzítve, hogy ne csússzon össze a csomag egyik sarkába. Számla minden esetben kerül a csomagba.

Szép napot!
Dobis Mária

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek