Nyár - Anne univerzális táska, kézitáska, válltáska

Anne Univerzális XL táskák - RENDELHETŐ! Nagy pakolós, univerzális táskáim nyári virágos darabja ez a táska, mely a képeken látható v...

Nyár - Anne univerzális táska, kézitáska, válltáska

Nyár - Anne univerzális táska, kézitáska, válltáska leírása

Anne Univerzális XL táskák - RENDELHETŐ!

Nagy pakolós, univerzális táskáim nyári virágos darabja ez a táska, mely a képeken látható vagy más alapszínre is kérhető. Első modellje egyedi kérés alapján készült, a virágokat kézzel készítem, minden darab egy kicsit más, egyedi, nem pontosan olyan lesz mint a képen.

TOVÁBBI EGYEDI PARAMÉTEREI: az alap táska szövetből készül, textilbőr rövid vállpánttal, vagy állítható heveder pánttal. Az elején kézi applikációval és hímzéssel, készítem a virágokat.

Bélése 100% pamutvászon, mind a külső, mind a belső részre, egyedileg vlies lapot szteppelek, összességében 4 rétegű. Cipzárral záródik, belül az egyik oldalon 2 db nyitott zsebet és egy tollőrző rekeszt, a másik oldalon egy cipzáras zsebet készítek.

MÉRETEI:
- szélesség 32-38 cm,
- magassága 26-32 cm,
- mélysége 10 cm,
- középső vállpánt hossza 40-70 cm között kérhető,
- Oldalsó vállpánt 70-130 cm között állítható,
- A táska kézközt, vagy kifordítva mosógépben, mosózsákban, 30 fokon mosható.
- az alap modell szövetből készül, hevederből készült állítható pánttal és/vagy textilbőr rövid vállpánttal

HandMade by Anne

További készleten lévő táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

Nyár - Anne univerzális táska, kézitáska, válltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta és motívum terv alapján

technika

színek

termékkód
3231764

feltöltve
2018. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyár - Anne univerzális táska, kézitáska, válltáska szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 900 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 000 Ft 700 Ft
MPL posta csomagautomata 700 Ft 500 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 800 Ft 600 Ft
FOXPOST csomagautomata 600 Ft 500 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 000 Ft 700 Ft

Nyár - Anne univerzális táska, kézitáska, válltáska alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban