Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fenyő mintás textil szaloncukrok

Fenyő mintás textil szaloncukrok leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ezüstözött fenyő motívumos, csipkével díszített szaloncukrokat készítettem piros, kék és bordó színben, melyeket vatelinnel tömtem ki. Ezüst színű akasztót adok hozzájuk.
Mérete 11,5 cm.
Az ár 10 db szaloncukorra vonatkozik, de ha többet szeretnél, semmi akadálya.
Az egyes színekből rendelkezésre álló mennyiségről belső üzenetben tudok tájékoztatást adni.

Garantáltan nem hizlalnak és nem romlanak meg. :)

Személyes átvételre Nyíregyházán van lehetőség, de postázom is szívesen.

Fenyő mintás textil szaloncukrok jellemzői

kézműves termék, készítette: Gabus6
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3269844

feltöltve
2018. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fenyő mintás textil szaloncukrok szállítása

Személyes átvétel helye: Nyíregyháza

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 580 Ft 625 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Fenyő mintás textil szaloncukrok alkotója: Gabus6

Gabus6 Szia Kedves Látogató!

Először is köszönöm, hogy benéztél az oldalamra, remélem nem fogsz csalódni, és találsz valami neked tetszőt. :) Mindenek előtt pár szót szeretnék írni magamról.
Nyíregyházán élek, pedagógus vagyok. A munkám mellett a kreatívkodás az, amit igazán szívből művelek, de ezt csak hobbi, illetve kikapcsolódás szintjén űzöm. Törekszem a precizitásra, és az alkotás során igyekszem az elkészülő darabokba valami olyasmit beletenni, amitől nem lesz sablonos, legyen az akár egy egyszerű könyvjelző.

Leginkább a fonalgrafika, illetve az articsóka áll hozzám közel. Articsóka technikával hímes tojásokat, míg a fonalgrafika segítségével meghívókat, könyvjelzőket és ehhez hasonlókat készítek gyöngyfonal és márvány- és bőrhatású karton felhasználásával.
Filcből pedig díszeket varrok, melyeket gyönggyel, gombbal, csipkével díszítek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek