Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

10 db-os vintage stílusú óarany színű csipeszes masni, karácsonyfára

10 db-os vintage stílusú óarany színű csipeszes masni, karácsonyfára leírása

Ezt a csipeszes,kb. 4 cm széles vintage stílusú óarany rokokó mintás és 0,5 cm széles óarany színű szatén szalagból készült, gyönggyel díszített masnit karácsonyfa díszítéshez, lakásdekoráláshoz ajánlom.
A csipesz (metál bronz akrilfestékkel van lefestve) nagysága 0,4 cm széles, és 4,5 cm hosszúságú. A masni kb.13 cm széles.A csomag 10 db masnit tartalmaz.
A postázáshoz én a postán maradóra feladást ajánlom, mivel így ez csak 690,- Ft-ba kerül. Az "egyéb szállítási módok"-ban tudod kiválasztani ezt a lehetőséget. Amennyiben emellett döntesz, akkor írd meg nekem a postahivatal nevét, ahova szeretnéd, hogy a masnik megérkezzenek!

10 db-os vintage stílusú óarany színű csipeszes masni, karácsonyfára jellemzői

kézműves termék, készítette: ZoeCollection

technika

színek

termékkód
3270100

feltöltve
2018. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

10 db-os vintage stílusú óarany színű csipeszes masni, karácsonyfára szállítása

Az általad kiválasztott terméket minden esetben ajánlott postai küldeményként adom fel, légpárnás borítékban, melynek költsége a postai díjszabáshoz igazodik. Amennyiben a postai utánvétet jelölöd meg fizetési feltételként, tapasztalataim azt mutatják, hogy kisebb termékek feladása is 1.800,- Ft körüli áron történik, így kérlek vedd fontolóra az átutalás vagy a számlára történő befizetés lehetőségét.
Amennyiben a termékkel bármilyen minőségi gond merülne fel, kérlek jelezd felém, és én megpróbálom orvosolni a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 700 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 300 Ft 2 400 Ft
690 Ft 790 Ft

10 db-os vintage stílusú óarany színű csipeszes masni, karácsonyfára alkotója: ZoeCollection

ZoeCollection Üdvözlök mindenkit a textilek színes világában!
Poórné Mike Éva vagyok. Kézműves termékeimet Zoe Collection néven árulom.
Az alkotni vágyás mindig is életem része volt. Két gyermekem mellett nagyon sok időt fordítottam eddig is kézműveskedésre, barkácsolásra és a hobbim időközben a munkámmá vált. Számomra fontos, hogy az alkotásom ne csak egy termék legyen a sok közül, hanem benne legyen a textilek iránti szeretetem is.
Boltomban kedvedre válogathatsz egyedi tervezésű textil táskáim, selyemből és textilből készült virágaim, lakásdekorációs kiegészítőim közül.
Az általad kiválasztott terméket ajánlott postai küldeményként adom fel, melynek költsége a postai díjszabáshoz igazodik.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: